Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pagáčová se vyjádřila k šatům à la Spongebob: Nechám na sebe navléct skoro cokoliv

SuperStar 2021: Patricie Pagáčová o šatech à la Spongebob
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Nenechá se rozhodit

Oblíbená herečka a v současnosti členka nesmlouvavé poroty české talentové show SuperStar Patricie Pagáčová (32)  se v posledním přímém přenosu objevila v extravagantním modelu. Když si ale ony řasené žluté šaty s puntíky na večerní natáčení oblékala, jistojistě netušila, že se celý týden nebude řešit nic jiného. Volba její róby doslova rozdělila národ na dva tábory. První z nich by si je neoblékl ani na cestu s košem, druhá část naopak kvitovala její volbu a outfit považují za perfektně sladěný s účesem a líčením. Nakonec to Patricie nevydržela a sama se ke svým šatům vyjádřila na Instagramu.


Vyjádření na Instagramu

Reakce na šaty, podle kterých herečka vypadala jako Spongebob v sukni, ale Patricii nijak nerozházely. Naopak celou kauzu na svém Instagramu okomentovala s humorem a posměváčkům ukázala, že je totálně nad věcí

K fotografii, na které jí zpoza tylových kanýrů vykukuje kolega ze SuperStar Palo Habera, napsala: “Prej se ty šaty nějak řešily. To mi přijde vtipný, že má někdo čas, chuť a potřebu řešit takovou ptákovinu. Na nákupy nebo s kočárem bych v nich nešla, ale na ten přímák mi to přišlo dobrý.” Mezi smajlíky navíc porotkyně dodala, že na sebe nechá navléct skoro cokoliv. To je vzhledem k tomu, že outfity poroty i soutěžících řeší stylista Filip Vaněk, zcela logické. Nepředpokládáme, že šaty, které na sobě měla, pocházely z její vlastní garderóby.

Rozporuplné reakce

Kromě samotného vzhledu Patriciiny nadýchané tylové róby vyvolala vášnivé reakce i jejich cena. Šaty pocházející z obchodního řetězce H&M totiž stojí téměř sedm tisíc korun, což by mnoho lidí opravdu nebylo ochotno za “kus hadru” zaplatit. 

Strašný, ani zadarmo bych je nechtěla,” vyjádřila se k šatům jedna ze čtenářek eXtra.cz. “Zadarmo bych je brala, potřebuji něčím zakrýt popelnici.....,” napsala na adresu outfitu další z našich čtenářek. Všechny komentáře se ale nenesly jen v negativním duchu. Našli se i tací, kteří se herečky veřejně zastali. “Hlavně že je zajímavá, jinak by byla nuda se dívat. Lepší než polonahá.”


Související články

Další články