Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pagáčová otevřeně o úpravách: Já se nalakovat nenechám, často je vše jinak

Patricie Pagáčová
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Herečku Patricii Pagáčovou (32) aktuálně vídají diváci jako porotkyni pěvecké show SuperStar, kde svou proměnou vizáže bere lidem dech. Někteří jsou však přesvědčení, že herečce sluší více přirozenost. V rozhovoru pro eXtra.cz Patricie prozradila, zda dává přednost přirozenosti, či naopak výstřednosti. Dále se svěřila se svým názorem na otázku invazivních a estetických úprav, ale také sociálních sítí, které jsou velmi často jednou velkou lží. "Já se nalakovat nenechám."

Potkali jsme se na křtu knihy Patrika Hartla. Co vás s Patrikem pojí?

S Patrikem se známe díky seriálu Ulice, ve kterém byl jedním z režisérů a působil v něm poměrně dlouhou dobu, ostatně stejně jako já. Známe se tak vlastně možná už déle než deset let.

Na akci jste dorazila s velmi přirozeným líčením, což je naprostý opak looku, jak vás vidí diváci třeba během SuperStar. V čem se cítíte lépe?

Určitě dávám přednost přirozenému líčení. Respektive, v soukromí se nelíčím vůbec, ale když jdu takhle mezi lidi, dám si alespoň tu řasenku, abych nějak vypadala. (smích) Se SuperStar se to ale nedá porovnávat, SuperStar je show, ke které výrazné líčení, oblečení a účesy zkrátka patří.

Jak dlouho trvají takové přípravy?

Trvají dlouho, a to i z důvodu, že se dává vše dohromady velmi pečlivě a precizně, abychom ladili i jako celek a nebyli jsme každý pes jiná ves. Lidé mi často píší, proč jsem jako porotkyně takhle zmalovaná, ale je to zkrátka součást té show. Nemá to být to běžné líčení na každodenní nošení. Ani oblečení.

Mě tyhle proměny velmi baví, možná právě i proto, že ve skutečnosti dávám přednost přirozenosti. Vždycky se těším, co se mnou vizážisté a stylisté zase vymyslí a jaký bude ten finální look.

Jak se jako porotkyně cítíte? Nemyslíte, že jste někdy až moc přísná?

Člověk si musí uvědomit, že je to především televizní show a my zkrátka nemůžeme každému jen říct - no, tak to se ti moc nepovedlo, to nevadí, ale děkujeme, zkus to příště. My těm soutěžícím musíme říkat něco, co ty diváky chytne a bude je to bavit a nebo se nad tím budou i rozčilovat a řešit to. Kdybychom byli moc hodní, pak by nám zase říkali, že jsme měkcí a nudní. Je zkrátka potřeba, aby to mělo obsah, aby se tam něco dělo.

Plánujete do budoucna nějaké úpravy své vizáže?

Zatím žádné úpravy neplánuji, ale zároveň nechci tvrdit, že bych nikdy nic takového nepodstoupila. Kdo ví, třeba si za pár let řeknu, že by to chtělo něco udělat s vráskami kolem očí/pusy, co já vím. Vždycky říkám, ať si každý se sebou dělá, co chce. Mně osobně se líbí, když jsou to drobné úpravy, které nejsou na první pohled zřejmé, ať už se jedná o prsa, výplně rtů nebo botox. Na druhou stranu jsou lidé, kterým se zase líbí úplný opak, a pokud se tak cítí dobře, pak je všechno v pořádku.

Ovlivňují vás nějakým způsobem v tomhle či jiném ohledu sociální sítě?

V tomhle ohledu sociálním sítím rozhodně nevěřím a nenechám se nalakovat. (smích) I já si někdy řeknu "ty jo, tady vypadám líp/hubeněji/hezčí než ve skutečnosti", když se vyfotím. Vždycky hrozně záleží na úhlu a celkově, jak se člověk vyfotí. Podle mě jsou sociální sítě všeobecně superfake. Spousta lidí ukazuje, jak se má krásně, prožívá lásku, jezdí na dovolený, má hodný děti, skvělou práci, skvělýho manžela, psa, super postavu a já nevím, co všechno, a pak zjistíte, že ve skutečnosti je to všechno trochu jinak. Na sociálních sítích se každý prezentuje tak, jak si přeje, aby ho lidé viděli. Nesmí se tím člověk nechat příliš ovlivňovat a nedejbože mít z někoho depku, jak se má podle Instagramu skvěle. Rozhodně neříkám, že to tak má každý. Jen říkám, že je dobrý, brát sociální sítě s rezervou.

Vy máte na Instagramu přes půl milionu sledujících. Jaké máte fanoušky?

Mě Instagram moc baví a fanoušky tam mám skutečně skvělé, jsou to normální a milí lidé. Většina z nich je navíc stejná věková kategorie, a tak si troufám říci, že mají třeba i podobný pohled na život nebo řeší často podobné věci, což je skvělé a jsme tak všichni na podobné vlně.

Na svých sociálních sítích prezentujete i velkou část vašeho života...

Je fakt, že na sociálních sítích jsem velmi aktivní, ale troufám si říct, že zase neukazuji příliš. Nechci to přehánět a taky si chci aspoň trošku chránit soukromí, hlavně u Bibi, kterou se snažím sdílet tak nějak s mírou. Zkrátka se v tom sdílení obsahu ze svého života snažím najít zlatou střední cestu a nějaký balanc.

Kde vás mohou vaši fanoušci vidět?

Aktuálně účinkuji ve dvou představeních, ktereá jsou moje srdcovky. Jedno je v Divadle Na Jezerce a jmenuje se Naprostí cizinci a pak mám ještě představení Fantastická žena, se kterým jezdíme zejména na zájezdy. Mít takhle dvě představení mi úplně stačí, hlavně z toho důvodu, že mám malinkou dceru, se kterou chci pochopitelně být.

Čeká mě teď pár projektů, ale do všeho jdu pozvolna, myslím, že mi nic neuteče. Ráda si odskočím sem tam trochu popracovat, ale zároveň se chci věnovat své rodině, ta je pro mě na prvním místě.

Související články

Další články