Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Padne verdikt pro pašeračku Terezu (22): SKLIČUJÍCÍ STRACH těsně před Vánoci!

+ Dalších 14 fotografií
Verdikt
Asi dvacetkrát jí v pákistánském Láhauru naslibovali, že se konečně dozví, jak to bude s jejím trestem. Po neustálých odkladech to nyní vypadá, že verdikt pro Terezu H. (22) konečně padne. Soudce řekl přesné datum a pro pašeračku z Uherského Hradiště to znamená jediné. Těsně před Vánoci je strachem bez sebe!

Tereza H. může v nejzazším případě vyfasovat doživotí. Předpokládá se však, že vyvázne s mírnějším trestem. I tak se ale pěknou řádku let do Česka nepodívá.

Stát se však může i to, že vina rodačky z Uherského Hradiště, která se pokusila propašovat 9 kilogramů heroinu z Pákistánu přes Spojené arabské emiráty do Irska, nebude prokázána. V takovém případě by mohla trávit Štědrý den s rodinou. Pravděpodobnost je však téměř nulová.

"Soudce mi řekl, že by se mohlo rozhodnout už před Vánoci. Řekl, že zřejmě rozhodne 20. prosince,“ svěřil deníku Blesk zdroj, který je přímo na místě a s případem je obeznámen.

Proces se vleče už od ledna, tedy bezmála 12 dlouhých měsíců. Místním za pašování drog hrozí i trest smrti, cizincům ale ne. Uvidíme, jak soudce nakonec rozhodne. Vzhledem k dosavadním průtahům se může stát, že své slovo opět nedodrží a případ se povleče dál.

Mohlo by vás zajímat

Další články