Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Padlo poslední tabu! Tahle slavná modelka kojí dvojčata v luxusní restauraci!

Lydia se toho nebojí.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Modelka Lydia Hears se nechala vyfotit během kojení dvojčat v restauraci plné lidí. Žádný šátek přes prsa ani trapné schovávání na záchodě. Na tváři má hrdý výraz a kdyby jí někdo cokoliv vytkl, tak ho bez servítků pošle do háje.

Škoda že celá fotka je jenom část kampaně jedné americké posilovny. Ta míří na hodně bohaté klienty z řad celebrit či podnikatelů a vytvořila hotový foto román.

Přestože je kojení jednou z nejpřirozenějších věcí na světě, právě tahle fotka budí největší kontroverze. Matkám se fotka většinou líbí, i když některé kritizují, že tam měla sedět modelka, která má vlastní děti. Ne bezdětná Lydia.

Celou kampaň provází motto "Být úplně oddaný". "Povinností reklamy je v dnešní době nějak reflektovat dění ve společnosti a současné problémy. Proto jsem nechtěl lidi fotografovat pouze jako objekty. Mým záměrem bylo, aby za nimi stál silný příběh," řekl fotograf kampaně Steven Klein. Ten nedávno nafotil i lechtivé snímky s Kylie Jenner Na ty se můžete podívat tady

Kromě oddaně kojící matky najdete v galerii i oddanou feministku Biancu Van Damme, dceru herce Jeana-Clauda Van Damma, či sexy oddanou milovnici koček.

Související články

Další články