Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Padla poslední klapka Ordinace: Takhle se herci loučili

Ordinace v růžové zahradě
Zdroj: archiv TV Nova
Konec?
Pro diváky to byla rána. Zdánlivě nekonečný seriál, který dělal svým fanouškům radost přes neuvěřitelných šestnáct let, končí. Smutnou zprávu oplakali jak lidé u televizních obrazovek, tak i samotní herci, kteří si přejí točit dál.

Nejslavnější česká mýdlová opera, Ordinace v růžové zahradě 2, po neuvěřitelných šestnácti letech vysílání končí. Včera padla poslední klapka a statisícům fanoušků tak zlomila jejich divácká srdce. V roce 2005 mohli diváci na svých televizních obrazovkách poprvé spatřit lékařku Gitu (Daniela Šinkorová (48) a doktora Čestmíra Mázla (Petr Rychlý (55).

Děj se zpočátku soustředil na gynekologickou ordinaci, později se ale tematika rozrostla o více lékařských oddělení. Seriál, který měl mít původně jenom něco přes 30 dílů, nakonec sklidil nebývalý divácký úspěch a nyní se po šestnácti řadách s fanoušky loučí.

Není žádným tajemstvím, že i hercům se bude po oblíbeném seriálu stýskat a mnozí by si jeho návrat na televizní obrazovky přáli. "Já se na koncích čehokoliv nerada dojímám. Věřím, že před náma vždycky stojí mnohem zajímavější věci než za náma. Ve mně zůstane tahle růžová cácorka dlouho. Možná napořád. Takže děkuju týme, kolegové, jste borečci," napsala na svůj Instagram herečka Marika Šoposká (31), která v seriálu ztvárnila doktorku Brigitu Mrázkovou, přezdívanou Bibi.

"Tedy včera definitivně poslední klapky, poslední tři obrazy, poslední natáčecí den Ordinace v růžové zahradě 2. Bude mi to chybět, ty lidi, ten mumraj, rytmus. Nedá se svítit, jedeme dál," oznámil na svých sociálních sítích fanouškům herec Robert Jašków (51), známý jako lékař doc. Mára.

Související články

Další články