Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Padla na totální dno: Z této zprávy se Selena Gomez zhroutila, pomůže jí už jenom zázrak

Selena se utápí v depresích. Čím dál tím víc!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 68 fotografií
Jako by nestačily všechny útrapy, které Selena Gomez (25) zažívá v posledních týdnech. V pátek přišla rána ze všech nejbolestivější. Jen s velkou dávkou štěstí bude zpěvačka někdy opět taková jako dřív!

Extrémně ztloustla, na veřejnosti si sahá na intimní partie a nestydí se všechno ukázat v o číslo menších plavkách. Pořád ale hořel plamínek naděje, že se Seleně Gomez vrátí rozum. Jenže po této ráně už se tak nejspíš nestane!

Jde samozřejmě o zpěvaččinu celoživotní lásku Justina Biebera (24), který má ale svou expodložku dost na háku. A to do takové míry, že americkými médii běží šuškanda, že plánuje svatbu!

Brát by si měl modelku Hailey Baldwin (21), se kterou stejně jako se Selenou randil už v minulosti a teď se k ní vrátil. Jakmile se zpráva donesla k Seleně, údajně se naprosto složila a uzavřela se do sebe. Vždyť Justin si měl vzít ji, sakra!

Na Seleně je vidět, že není ve své kůži a kromě zákeřného lupusu s ní lomcují i nevyzpytatelné psychické potíže, každým dnem čím dál víc. Bez šminek a v tričku a teplákách jako ze sekáče by dřív nikdy nepřekročila práh domu!

Držíme ti palce, Seleno, přece to takhle nenecháš. Snad se dá zpěvačka co nevidět dohromady!

Související články

Další články