Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Padla na totální dno: Z této zprávy se Selena Gomez zhroutila, pomůže jí už jenom zázrak

Selena se utápí v depresích. Čím dál tím víc!
+ Dalších 69 fotografií
Jako by nestačily všechny útrapy, které Selena Gomez (25) zažívá v posledních týdnech. V pátek přišla rána ze všech nejbolestivější. Jen s velkou dávkou štěstí bude zpěvačka někdy opět taková jako dřív!

Extrémně ztloustla, na veřejnosti si sahá na intimní partie a nestydí se všechno ukázat v o číslo menších plavkách. Pořád ale hořel plamínek naděje, že se Seleně Gomez vrátí rozum. Jenže po této ráně už se tak nejspíš nestane!

Jde samozřejmě o zpěvaččinu celoživotní lásku Justina Biebera (24), který má ale svou expodložku dost na háku. A to do takové míry, že americkými médii běží šuškanda, že plánuje svatbu!

Brát by si měl modelku Hailey Baldwin (21), se kterou stejně jako se Selenou randil už v minulosti a teď se k ní vrátil. Jakmile se zpráva donesla k Seleně, údajně se naprosto složila a uzavřela se do sebe. Vždyť Justin si měl vzít ji, sakra!

Na Seleně je vidět, že není ve své kůži a kromě zákeřného lupusu s ní lomcují i nevyzpytatelné psychické potíže, každým dnem čím dál víc. Bez šminek a v tričku a teplákách jako ze sekáče by dřív nikdy nepřekročila práh domu!

Držíme ti palce, Seleno, přece to takhle nenecháš. Snad se dá zpěvačka co nevidět dohromady!

Mohlo by vás zajímat

Další články