Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Padla druhá nejvyšší výhra v historii Sportky: Šťastlivci přistane na kontě čtvrt miliardy

Zdroj: Archiv
výhra
Středa se s největší pravděpodobností zapíše jako nejlepší den v životě do paměti sázkaře, který v losování Sportky vsadil na čísla 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Díky plnému tiketu mu zanedlouho na kontě přistane neuvěřitelná částka 250 944 439 korun. Ta se rovněž zapisuje do historie Sportky jako druhá největší výhra od jejích počátků.

Šťastlivec, který je podle informací Sazky ze Středočeského kraje, se ve středu stal multimilionářem. Díky vsazeným číslům mu zanedlouho na kontě přibude 250 944 439 korun. O výhru se dělí ještě s dalším výhercem z Vysočiny, ten však vyhrál „pouhých“ 29 284 451.

Minulý týden bylo v rámci daňového balíčku Sněmovnou schváleno danění výher, tomu však peníze tohoto šťastlivce naštěstí ještě nepodléhají. Kdyby ano, musel by státu podle portálu Novinky.cz odevzdat přes 37 milionů korun.

Ačkoliv je z muže nyní multimilionář, jeho výhra není tou nejvyšší v historii Sportky. Tu v roce 2013 získali manželé z Chrudimska, kteří vyhráli 399 milionů korun. Nynější výherce se také nemůže ani zdaleka porovnávat s letošním výhercem Eurojackpotu, který získal 1 411 860 488 k­orun.

Mohlo by vás zajímat

Další články