Je s podivem, že se dětský herec Macaulay Culkin vůbec dožil 35 let. Život je pro něj jeden velký mejdan a my se tu v redakci eXtra.cz divíme, že se ještě neufetoval k smrti.

Ztrhané rysy, kalné oči, podvýživa, ale hlavně nezájem o to, se sebou cokoliv dělat. To je velmi smutný pohled na nejroztomilejšího chlapečka z komedie Sám doma. Stala se z něj troska v zajetí vlastních démonů.

Místo aby si uvědomil, že má problém, a šel se léčit, tak to rozjíždí více a více. Jediný, kdo ho držel nad vodou, byla jeho přítelkyně Mila Kunis (32). Ta s jeho vrtochy měla trpělivost dlouhých devět let. Ale pak si uvědomila, že on se vůbec nesnaží a je ztracený případ, který se drog nevzdá.

Na herectví úplně zanevřel, žádné nabídky stejně nechodily. Tak se rozhodl, že bude DJ. Jenže víc než hudbou plní plátky novin fotkami z mejdanů, kde sotva stojí anebo rovnou leží.

Dokonce už byl prohlášený za mrtvého. Nikdo by se tomu ani nedivil s jeho životním stylem. Ale naštěstí to byla jen fáma.

Musíme doufat, že časem mu dojde, že takto se fakt žít nedá. Jinak Culkin skončí hodně blbě. Filmového Kevina by byla škoda, doufáme, že někde najde vůli a svůj život otočí lepším směrem.