Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Padla 6. nejvyšší výhra v Sazce: Šťastlivec z Moravy vyhrál neuvěřitelných 123 milionů!

mega výhra
Šestá nejvyšší výhra v historii loterijní společnosti Sazka padla v úterý na Moravě. Šťastlivec si vsadil tip 270 korun, sázenku podal v pondělí, den před losováním, a ve hře Euromiliony vyhrál neuvěřitelnou částku 123 milionů. Výhru si však ještě nepřevzal.

„Výherce se zatím nepřihlásil, na převzetí výhry má lhůtu celý rok. Podle našich zkušeností si výherci podobně vysokých výher dávají načas i několik týdnů, aby si promysleli, jak s výhrou naloží,“ řekl Václav Friedmann, ředitel komunikace Sazky.

Šťastlivec z Moravy, který vyhrál pohádkovou výhru, má na vyzvednutí peněz celý rok. K výhře 123 322 830 korun pomohl náhodný tip. V historii Sazky je výhra přes 123 milionů korun šestou nejvyšší.

Naprostý rekord drží výherce z Chrudimska, který trefil nejvyšší možnou výhru v loterii Eurojackpot a na bankovních účtech mu přistály 2,5 miliardy korun. Sázející z Jihomoravského kraje vsadil tip 270 korun a sázenku podal v pondělí, den před losováním.

Související články

Další články