Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

PADL TREST! Víme, kolik let si heroinová Tereza ODSEDÍ ZA KATREM!

+ Dalších 40 fotografií
Dlouhoočekávaný verdikt byl konečně vynesen. Tereza H. (22), která více než rok strávila v cele v Pákistánu poté, co byla na letišti v Láhauru zadržena s téměř 10 kilogramy heroinu v kufru, už ví, co s ní bude. Soudce Šahzád Raza rozhodl a Tereza dostala 8 let a 8 měsíců ve vězení!

Tereza H. dorazila k soudu, aby si vyslechla verdikt. Na místo dorazili i zástupci českého konzulátu a také její ctitel, který jí v Pákistánu už několikrát vyznal lásku a požádal ji o ruku.

Soudce Raza má v Pákistánu pověst přísného zástupce spravedlnosti a státním zástupcem byl požádán, aby Tereza dostala co nejtvrdší trest. Mladá Češka do poslední chvíle doufala, že se vrátí domů, kam se těšila na pohodlnou postel, sprchu, záchod a permanentku do fitness centra. Soudce Šahzád Raza, který Tereze slíbil, že nad ní vynese rozsudek co nejdříve, své slovo splnil, ovšem ne podle představ Terezy, která dostala 8 let a 8 měsíců!

Závěrečnou řeč před vynesením rozsudku pronesl nejen státní zástupce Aftab Ahmed, který zopakoval všechny důkazy a zdůraznil kufr, ve kterém byl heroin převážen, ale i Terezin obhájce, který obhajobu stavěl na tom, že zavazadlo plné drog nepatřilo zadržené Češce.

CO VŠECHNO VÍME O ODSOUZENÉ TEREZE HLŮŠKOVÉ:

Za drogy sedí v cizině přes 150 ČECHŮ! Pašeračka Tereza vyvázla se směšným trestem

PRVNÍ VIDEO PO ROZSUDKU: Heroinová Tereza se psychicky složila, trest ji odrovnal

HEROINOVÉ SLZY! Tereza Hlůšková se po rozsudku ZHROUTILA a ROZPLAKALA

PRVNÍ SLOVA heroinové Terezy po rozsudku: Co jsem udělala? NECHÁPU TO!

TAK ŠEL ČAS S TEREZOU H. (22): Církevní škola, PROSTITUCE, herák v kufru a vězení!

Pašeračku Terezu čeká v pákistánském vězení peklo: Choroby a strach ze znásilnění

Související články

Další články