Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Padesátiletá a úžasná: Jennifer Aniston se za stárnutí nestydí, na Instagramu vystavila šediny

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
přirozenost
Jennifer Aniston (50) zná celý svět z televize, kde je vždy naprosto bezchybně upravená. I ona však stárne a na rozdíl od jiných slavných žen se neuchýlila k plastickým zákrokům. Herečka ví, že i jako padesátiletá může být úžasná, a na Instagramu ukázala své šediny.

Svět celebrit dokáže být krutý, ženy po padesátce bývají kolikrát házeny do starého železa a musí vynaložit hodně snahy i peněz, aby stále vypadaly mladě. Některé z nich pak bohužel nevědí, kdy přestat, a během několika měsíců se změní v plastikové figuríny. Jennifer Aniston je v tomto světě světlou výjimkou, která se stárnutí nejenže nesnaží zastavit, ale dokonce i hrdě vystavuje to, co s ním souvisí.

Rachel z Přátel aktuálně hraje v seriálu The Morning Show, který nedávno začala vysílat streamovací platforma Apple. Svůj nejnovější projekt na Instagramu odpromovala snímkem z auta, na němž pije z reklamního hrnku zcela nenalíčená. Na zblízka zachyceném snímku bez jakéhokoliv studu ukázala i své šediny a za svou odvahu v komentářích sklidila spoustu komplimentů nejen od veřejnosti, ale i od slavných kolegů.

Aktuální královna Instagramu si nepochybně zaslouží potlesk za to, že ženám po celém světě ukazuje, že stárnutí je přirozené a není třeba se za něj jakkoliv stydět. Jennifer není jen báječnou herečkou, ale jak po založení svého profilu na sociální síti neustále dokazuje, tak je i inspirativní osobností.

Mohlo by vás zajímat

Další články