Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Padesát odstínů šedi: Již zítra v kinech a jedině s námi i s exkluzivními erotickými dárky! Soutěžte!

Auu, to bude bolet.
+ Další 3 fotografie
Na filmové zpracování 50 odstínů šedi netrpělivě čeká každá žena 15+! Byla i vaše fantazie při četbě knižního díla více než bujná? Vyhrajte s námi bondážní stuhu či plácačku a své představy zhmotněte! Ať žije romantický Svatý Valentýn.

Pokud jste žena heterosexuálního směru a umíte číst, pravděpodobně se nemůžete dočkat filmového zpracování literární senzace Padesát odstínů šedi. Filmová adaptace, která se stala tématem širokých spekulací a bezmezné zvědavosti a jejíž trailer se stal v minulém roce nejsledovanějším filmovým trailerem na YouTube, přichází jako velká filmová událost na plátno již zítra.

Erotický a věrohodný milostný příběh na motivy románu E. L. James bere diváky do hlubin bohatého a záhadného světa, který upřímně prozkoumává komplikovanou dynamiku vztahu mezi mužem a ženou a limity, kam až si dovolíte dojít a jak daleko se necháte zavést.

Již 12. února se tak můžete těšit na 124 minut nespoutané vášně nedostižného Christiana a nezkušené Any. Díky extra.cz můžete vyhrát luxusní dárky s tematikou 50 odstínů šedi. Kdo by nechtěl bondážní stuhu, plácačku či lubrikační gel? Stačí správně odpovědět na otázku: Kolik je let hlavnímu hrdinovi Christianu Greyovi? Odpověď zašlete na e-mail soutez@extra.cz spolu se jménem, adresou a kontaktem.

Mohlo by vás zajímat

Další články