Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Paddy z Kelly Family slaví 45: Legendární vlasáč prošel velkou proměnou a chystá návrat

Paddy z Kelly Family: Prošel velkou proměnou
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY

Populární kapela Kelly Family už je sice minulostí, její členové jsou ale stále aktivní. To platí taky pro zpěváka Michaela Patricka Kellyho, který se proslavil coby Paddy. Před časem sice bojoval s depresemi, které ho dovedly až k pokusu o sebevraždu, ze dna se ale dokázal vydrápat zpátky nahoru. Loni vydal album a příští rok se vrátí i na hudební pódia, na která se, jak řekl pro Di Neue Welle, velmi těší.

Michael Patrick Kelly se proslavil hlavně coby Paddy v kapele Kelly Family. Na svět přišel jako desáté dítě v pořadí a i jeho rodiče Barbara Anna a Daniel Jerome Kelly ihned zasvětili do světa hudby.

Paddy v Kelly Family

Se svou rodinou začal koncertovat ve svých pěti letech a v kapele působil po celou její dobu. Paddy Kelly, jenž pochází z Irska, byl frontmanem skupiny a také tím, kdo složil a nazpíval většinu hitů. Nejvýraznější byl ale blonďatý Angelo.

Rodinná kapela Kelly Family si získala miliony fanoušků po celém světě, které dostala nejen hudbou, ale i svým životním stylem a hodnotami.

Paddy hrál během svého působení v uskupení na akustickou a elektrickou kytaru. Poté taky na baskytaru, piano, klávesy, akordeon, ale i bicí.

Paddy se pokusil o sebevraždu

Jenže sláva, která Paddyho potkala už v dětství, si vybrala časem svou daň. V roce 1998 se (naštěstí neúspěšně) pokusil o sebevraždu, k čemuž ho dohnaly vleklé deprese.

Paddy byl, stejně jako jeho sourozenci, proslulý svými dlouhými vlasy, těch se ale rozhodl v roce 2002 zbavit a ve stejném období se stal i katolíkem. Jeho víra dokonce zašla až tak daleko, že se stáhl do ústraní a stal se členem řeholního Společenství sv. Jana působícího ve Francii, kde přijal i mnišské jméno bratr John Paul Mary. Ve společenství byl velmi aktivní a pořádal i nábožensky založené koncerty.

Paddy z Kelly Family se vrací

Časem však z kláštera vystoupil a začal se zase pomalu vracet k hudbě. K letošnímu roku vydal už pět alb, přičemž to poslední vyšlo v roce 2021 a neslo názvem B.O.A.T.S.

V roce 2023 se Michael Patrick Kelly zase vrátí na letní open air turné. „Opravdu se těším, až po třech letech konečně vyrazím na turné. Cítím se jako dostihový kůň, který čeká, až zmizí bariéra a budu moci oslavit svou hudbu živě s lidmi,“ svěřil se charismatický zpěvák pro deník Di Neue Welle.

Přesto stále tvrdí, že mu sílu dodává víra v Boha. „Skrze modlitbu zažívám klid, štěstí a neuvěřitelnou spokojenost v každodenním životě, kterou si nekoupíte v supermarketu ani neobjednáte z Amazonu,“ cituje web DOMRADIO.DE slova zpěváka, po jehož boku stojí už skoro deset let manželka a belgická novinářka Joelle Verreet.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy