Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pád Robina Thickeho pokračuje: Zpěvák hitu Blurred Lines se přiznal k nelegální neřesti

Pád Robina Thickeho pokračuje: Zpěvák hitu Blurred Lines se přiznal k nelegální neřesti
Zdroj: Profimedia.cz

Zdá se, že patnáct minut slávy zpěváka Robina Thickeho (37) už definitivně vypršelo. Nejprve si kvůli svému proutnickému chování odehnal od sebe manželku, s níž strávil neuvěřitelných pětadvacet let. Album „Paula“, které na popud rozchodu natočil, poté kritika úplně smetla ze stolu a odpískali ho také fanoušci.

Aby toho nebylo málo, americký hudebník se v nedávné době musel s Pharrellem Williamsem potýkat také se sérií výslechů. Oba autoři byli nařčeni z toho, že jejich společná hitovka Blurred Lines je vykradením již dříve vydané skladby soulového muzikanta Marvina Gaye „Got To Give It Up“. Když si původní verzi najdete na YouTube, bez problémů můžete velkou podobnost rozpoznat.

Právě při své výpovědi se Thicke mimo jiné přiznal k užívání drog. Kromě toho, že uznal prakticky nulový skladatelský podíl na velkém hitu, vyšetřujícím sdělil, že byl během nahrávání pod vlivem alkoholu a vicodinu.

A to není vše. Doznal se také z alkoholové závislosti, která měla být i skutečným důvodem stojícím za odloučením jeho manželky.

Na stranu druhou, překvapují nás taková odhalení vůbec?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy