Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pád letadla se jí stal osudným: Danka (†42) byla na cestě pomáhat dětem, zemřela v Keni

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
tragédie
V neděli zasáhla celý svět otřesná tragédie, při letecké havárii na palubě zříceného boeingu v Etiopii zemřelo 157 lidí z 35 koutů světa. Jednou z obětí neštěstí byla i Danica Olexová (†42), která byla na cestě na charitativní akci pro chudé děti. Pracovala pro agenturu Dobrá novina a její kolegové svůj smutek vyjádřili na Facebooku.

Kolegové zesnulé ženy nyní truchlí. „S bolestí jsme se dnes dozvěděli, že na palubě havarovaného letadla byla i naše kolegyně, rozvojová pracovnice Danica Olexová, která cestovala na návštěvu projektů v Keni. Prosíme o modlitby,“ napsali spolupracovníci krátce na Facebook.

Pod příspěvkem agentury se objevila spousta komentářů kolegů i přátel Danky, kteří se s bolestnou ztrátou nemohou vyrovnat. „Neznám krásnější, optimističtější, upřímnější a lepší duši. Děkuji za každou chvíli s Danicou,“ píše jeden z komentujících. „Modlíme se za tebe, ať tě Bůh ochraňuje, další anděl odešel do nebe,“ píše další.

Dobrá novina je křesťanské hnutí organizující sbírky na chudé děti z rozvojových zemí. Danica byla jednou z pracovnic, která se snažila dětem dopřát vzdělání a vidinu lepší budoucnosti. V Africe trávila spoustu času a milovala nejen kontinent jako takový, ale i osoby, se kterými se tam seznámila.

Letadlo se zřítilo jen 6 minut po startu. Ethiopian Airlines jsou považovány za největší leteckou společnost v Africe. Nyní dokonce i zřídily linky, na které mohou volat pozůstalí obětí.

Související články

Další články