Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pacient, kterého důchodce (74) postřelil v pražské nemocnici, zemřel: Ze slov syna zemřelého mrazí!

Zdroj: týdeník policie
vražda
V pátek večer v nemocnici na pražských Vinohradech začal čtyřiasedmdesátiletý pacient z ničeho nic střílet do dalších pacientů. Jednoho ze dvou zraněných museli záchranáři resuscitovat. Pacientův stav byl velmi vážný. Večer ale přišla špatná zpráva. Postřelený pacient na následky zranění zemřel. Jeho syn poskytl Týdeníku policie rozhovor.

Ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady se v pátek večer střílelo. Pacient s onkologickým onemocněním, který se tam léčil, začal střílet do ostatních pacientů. Dva z nich zranil. Jednoho lehce a druhého velmi těžce.

Záchranáři museli muže resuscitovat. Čtyřiasedmdesátiletého muže se zbraní zneškodnily sestřičky, které jsou v nemocnici právem za hrdinky. Bohužel jeden ze dvou postřelených pacientů nakonec na následky zranění zemřel.

Syn zavražděného muže poskytl Týdeníku policie rozhovor. "Otec měl onkologické onemocnění, to není nic tajného. Léčil se a když vypadalo, že tu nemoc už překonal, tak ho zavraždili. Ty sestry samozřejmě vykonaly hrdinský čin. Já se hluboce skláním před tou odvahou. Ale zároveň zemřel člověk, který se léčil v nemocnici. A ve snu by nikoho nenapadlo, že ho tam někdo zavraždí. To je pro mě nepředstavitelné," řekl zdrcený syn.

Související články

Další články