Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Pacient (70) vytáhl v pražské nemocnici zbraň a začal pálit: Jeden muž bojuje o život

střelba v nemocnici
Sedmdesátiletý muž vytáhl z ničeho nic zbraň a začal střílet po svých spolupacientech. K události došlo v pátek pozdě večer v nemocnici na pražských Vinohradech. Střelce následně odzbrojily až sestřičky. Jeden z postřelených mužů bojuje o život.

Ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady se v pátek večer okolo jedenácté hodiny střílelo. Sedmdesátiletý senior, který se v nemocnici léčil s onkologickým onemocněním, vytáhl svoji legálně drženou zbraň a začal pálit po pacientech.

Postřelil dva spolupacienty, jednoho z nichž museli lékaři resuscitovat, jelikož ho střelec trefil do hlavy. Druhý pacient by neměl být v přímém ohrožení života, ale oba dva byli převezeni do jiné nemocnice.

Muž s poraněním hlavy v současné době bojuje o život. „Policisté vyjížděli ve 23 hodin do vinohradské nemocnice v Praze k nahlášené střelbě na hematologické klinice. Podle prvotních informací jeden z pacientů postřelil dva pacienty, kteří s ním leželi na pokoji. Útočník je zadržený a na místě nyní pracují kriminalisté,“ napsala policie na svém twitterovém účtu.

Případ nadále řeší kriminalisté. Zatím není jasné, co vedlo sedmdesátiletého muže ke střelbě.

Související články

Další články