Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Paľo Habera odtajnil další detaily ze zákulisí! Rozdýchají ostatní porotci to, co jim vzkázal?

Jak to mezi sebou mají?
+ Dalších 62 fotografií
Porotce a zpěvák Paľo Habera (56) si nikdy nebral servítky a ani to nemá v plánu. Po skončení soutěže má očividně potřebu lidem sdělit informace, které běžně na televizních obrazovkách nemohli zaznamenat. Co vzkázal svým kolegům a jak to ustojí?

Slovenská legenda, muzikant a zpěvák Paľo Habera táhne SuperStar už od začátku a soutěž mu dá se říct přirostla k srdci. Posledně si ale stěžoval na vedení televize, která to podle jeho slov hrála na city, tragické a smutné příběhy a o tom podle jeho slov rozhodně SuperStar není!

„Tento ročník SuperStar byl zvláštní, měl jsem z něho obavy, ale i přes snahy některých vyšších šéfů jedné televize udělat z této soutěže lacinou reality show, postavenou na smutných a tragických životních příbězích většiny soutěžících, to nakonec dopadlo tak, jak mělo,“ rozjel se Paľo Habera na Instagramu.

Paľo ale rád říká své názory otevřeně a hlavně veřejně. Jen pár dnů po skončení SuperStar2018 se vyjádřil i ke svým kolegům porotcům: „My čtyři jsme si byli v tomto projektu navzájem nejblíž. Katarína Knechtová, Matěj Ruppert (40) a Ben Cristovao (31), jste skvělí hudebníci a neskutečně pokorní a zábavní lidé. Každý jsme jiný, každý z nás dělá hudbu úplně jinak a já k vám cítím velký respekt! Bylo pro mě potěšením s vámi několik týdnů pracovat , jásat, hádat se – blíž vás poznat. Odteď se na vás budu dívat nejen jako na kolegy, ale hlavně jako na své přátele! (Bene, v naší tenisové dohrávce ti nic nedaruji),“ sdělil Habera všem svým fanouškům na Instagramu.

Co myslíte, budou i ostatní porotci vkládat na své sociální sítě podobně dojemné věci, nebo to chytilo jen jinak drsného porotce Paľa Haberu?

Mohlo by vás zajímat

Další články