Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Paľo Habera odtajnil další detaily ze zákulisí! Rozdýchají ostatní porotci to, co jim vzkázal?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 61 fotografií
Porotce a zpěvák Paľo Habera (56) si nikdy nebral servítky a ani to nemá v plánu. Po skončení soutěže má očividně potřebu lidem sdělit informace, které běžně na televizních obrazovkách nemohli zaznamenat. Co vzkázal svým kolegům a jak to ustojí?

Slovenská legenda, muzikant a zpěvák Paľo Habera táhne SuperStar už od začátku a soutěž mu dá se říct přirostla k srdci. Posledně si ale stěžoval na vedení televize, která to podle jeho slov hrála na city, tragické a smutné příběhy a o tom podle jeho slov rozhodně SuperStar není!

„Tento ročník SuperStar byl zvláštní, měl jsem z něho obavy, ale i přes snahy některých vyšších šéfů jedné televize udělat z této soutěže lacinou reality show, postavenou na smutných a tragických životních příbězích většiny soutěžících, to nakonec dopadlo tak, jak mělo,“ rozjel se Paľo Habera na Instagramu.

Paľo ale rád říká své názory otevřeně a hlavně veřejně. Jen pár dnů po skončení SuperStar2018 se vyjádřil i ke svým kolegům porotcům: „My čtyři jsme si byli v tomto projektu navzájem nejblíž. Katarína Knechtová, Matěj Ruppert (40) a Ben Cristovao (31), jste skvělí hudebníci a neskutečně pokorní a zábavní lidé. Každý jsme jiný, každý z nás dělá hudbu úplně jinak a já k vám cítím velký respekt! Bylo pro mě potěšením s vámi několik týdnů pracovat , jásat, hádat se – blíž vás poznat. Odteď se na vás budu dívat nejen jako na kolegy, ale hlavně jako na své přátele! (Bene, v naší tenisové dohrávce ti nic nedaruji),“ sdělil Habera všem svým fanouškům na Instagramu.

Co myslíte, budou i ostatní porotci vkládat na své sociální sítě podobně dojemné věci, nebo to chytilo jen jinak drsného porotce Paľa Haberu?

Související články

Další články