Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Označoval se za krále Prahy. Víme, kolik stál monumentální hrob Jana Kočky (†28)

+ Dalších 39 fotografií
Zabil nevinného člověka, když ho smetl v protisměru. Ale pro rodinu vždy bude milovaným Honzíkem. Redakce eXtra.cz zjistila, kolik stojí hrob Jana Kočky (†28), který zemřel při autonehodě na dálnici D11.

Jan Kočka zabil nevinného řidiče nákladního vozu. Policie stále vyšetřuje, proč se Kočka se svým luxusním vozem dostal do protisměru. Spekuluje se, že za tragédii stojí alkohol.

Zatímco zabitému Miloslavovi jeho rodina uspořádala skromný pohřeb, u Kočky je to zcela jinak. Sám se rád označoval za krále Prahy, ke kterému město vzhlíží. A rodina se rozhodla, že mu udělá monstrózní pohřeb, jaký se dělal válečným hrdinům…

Proti kolosálnímu poslednímu rozloučení, které zablokuje část Prahy, protestovali i politici. Ale je to marné. Takový funus Vinohrady ještě nezažily.

„Jen práce na pomníku trvaly dva týdny. Skoro to nešlo stihnout, ti kameníci si fakt mákli. Jen práce na hrobě a kámen stojí kolem 1 500 000 korun,“ uvedl blízký rodiny.

To ale není všechno. Rakev je téměř nezničitelná, ponese ji šest lidí. Cestu ke hrobu lemují věnce. Na místo posledního rozloučení od pátečního rána dohlíží ochranka.

Štáb eXtra.cz je na místě a brzy přineseme další informace.

Související články

Další články