Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Oživoval jsem ho, ale on umřel! Patrik Paulis měl děsivou autonehodu! Na silnici zemřel člověk!

Patrik Paulis měl autonehodu.
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Známý plastický chirurg Patrik Paulis (46) má za sebou děsivou nehodu, při které zemřel člověk. "Oživoval jsem ho, ale on umřel. Já mám lehčí zranění," přiznal Paulis pro portál eXtra.cz. Ke smrtelné nehodě došlo v pátek večer. Událost vyšetřují kriminalisté.

Plastický chirurg Patrik Paulis (46) v pátek těžce havaroval při cestě za svou přítelkyní Gábinou Dvořákovou, která dříve žila s Václavem Noidem Bártou.

„Šestačtyřicetiletý muž jel v terénním autě Range Rover směrem na Strakonice. V mírné pravotočivé zatáčce vjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím volkswagenem,“ popsala Blesku tisková mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Patrik Paulis nehodu potvrdil v rozhovoru s redaktory eXtra.cz. Z celé události je velmi šokovaný a zdrcený. Prosí veřejnost o shovívavost. Při nehodě vyhasl život osmašedesátile­tého muže.

„Oživoval jsem ho, ale… Jsem z toho velmi zdrcený. Já sám mám lehčí zranění. Ještě nevím, co se bude dít. Vyšetřuje to nyní policie,“ uvedl Paulis pro eXtra.cz s tím, že nehoda se stala již v pátek.

„Je to strašná tragédie. Moc se modlím, aby přežila aspoň ta paní. Pokud bude mít vůli žít. Není to o milenci mé ženy, co mi rozvrátil manželství. To je o strašné události. Vím, že mu Gábina bude stát po boku, pevně ho podporovat. Pana Paulise čekají těžké časy. Určitě v tom nebyl úmysl, alkohol, drogy či něco jiného. Tomu nevěřím,“ uvedl pro eXtra.cz Václav Noid Bárta, který svoje vyjádření poslal i dalším redakcím.

Související články

Další články