Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Oživlý klon: Adam utratil 4,5 milionu korun, aby vypadal jako Madonna. Lidem je k smíchu

Zdroj: Profimedia
Živý klon

Bizarní podívaná, anebo skvělý nápad? Třiatřicetiletý Adam Guerra je megafanoušek popové královny Madonny (63). Podstoupil proto přes 18 plastik a utratil miliony korun, aby se jí co nejvíce podobal. A jako jaká hvězda byste chtěli vypadat vy?

Největší fanoušek Madonny na světě

Adam Guerra (33) je skutečně pozoruhodný člověk. Měl sen a tvrdě si za ním šel. Přestože je teď mnohým pro smích, nijak jej to netrápí. Cítí se skvěle. Američan obdivuje zpěvačku Madonnu (63) a vždycky toužil vypadat přesně jako ona. Aby tedy jejího ikonického vzhledu dosáhl, utratil za to v přepočtu asi 4,5 milionu korun a podstoupil na osmnáct plastických operací a dalších estetických zákroků.

Podstoupil hrozivou bolest

"Nechal jsem si vysekat tváře, posunout čelist, vpravit do těla prsní impantáty a upravit si zadeček," popsal Adam s tím, že Madonnu obdivuje už odmalička a než svého vysněného vzhledu dosáhl, velmi prý psychicky trpěl. Nebál se ani bolesti, kterou při své cestě za krásou podstoupil. Ostatně ani peněz, které do své proměny vrazil, prý nikterak nelituje.

"Opravdu vypadám jako ona," raduje se fanoušek. Tomu stačí, aby si nasadil paruku a trochu zakouzlil s líčidly a kostýmy a Madonnu skutečně rámcově připomíná. Adam se jako žena necítí, rád se ale za zpěvačku převléká a vystupuje na jevišti jako její imitátor a travesti umělec. K tomu si zvolil přezdívku Venus D-Lite, pod kterou je v USA známý. Co říkáte na jeho vizáž vy, líbí se vám?

Související články

Další články