Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Oživlá panenka Bratz z Brna: Honza Šimša zveřejnil intimní snímek s tajemnou kráskou

Zdroj: Se souhlasem Honza Šimša
+ Další 2 fotografie
láska?

Honza Šimša z Brna je známý především svou extravagancí a také tím, že se rád stylizuje do panenky Bratz. Při živých vysíláních na sociálních sítích již několikrát zopakoval, že ho přitahuje ženské pohlaví, a před pár dny zveřejnil intimní snímek z postele se záhadnou kráskou.

Honza Šimša z Brna se zapsal do povědomí lidí především na sociálních sítích díky svému extravagantnímu vzhledu a pozvolné proměně v panenku Bratz.

Zatímco v zahraničí je veřejnost docela zvyklá ne extrémní proměny, Češi jsou k takovým věcem stále ještě skeptičtí.

Honza ale má o své budoucnosti jasné představy a na občasný hejt si už zvykl. Jeho proměna začala v roce 2017 a od té doby si na jeho nový vzhled pomalu zvykli přátelé i rodina a berou ho takového, jaký je.

On sám se stále vidí jako obyčejný kluk. "Z mého pohledu jsem stále obyčejný, trošku odlišně vypadající borec z Brna. Já jsem začal před několika lety podnikat v technologiích. Děláme emisní technologie. V poslední době se soustředím hlavně na svoji značku," řekl nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz.

Honza Šimša v posteli se záhadnou kráskou

Sympatického klučinu na sociálních sítích sleduje sice něco přes dvanáct tisíc lidí, ale při živých vysílání lidi nejvíce zajímá jeho orientace a případné další plastické operace.

Nejvíce vzbuzuje pozdvižení svými obřími rty, se kterými se ale už dávno sžil a nedokázal by si bez nich svou vizáž už představit.

Na otázky směřované na svou orientaci Honza vždy odpovídal, že ho přitahují ženy. Nyní se na Instagramu pochlubil intimním snímkem záhadné krásky.

"Některé věci nedokážeme vysvětlit ani sami sobě, natož pak druhým," napsal k fotce z postele. Jedná se snad o novou přítelkyni Honzy, nebo je to jen provokace?


Související články

Další články