Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Oživlá panenka Barbie Valeria Lukyanova: Z pohledné dívčiny se stala děsivá kreatura

Oživlá barbie Valeria Lukyanova.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
eXtra Bizár

Ukrajinská modelka Valeria Lukyanova (35) o sobě ráda tvrdí, že je nejvěrnější lidskou kopií panenky Barbie. O podobě si musí každý udělat obrázek sám, jisté ale je, že se vůbec nepodobá té krásné dívce, kterou dříve Valeria byla... 

Na první pohled vypadá, jako když ji někdo upravil ve Photoshopu. Ale ukrajinská modelka ruského původu Valeria Lukyanova takto skutečně vypadá. Veliká prsa, vosí pas, veliké oči s dlouhými řasami a dlouhé blonďaté vlasy, to vše si udržuje, aby co nejvíce připomínala "živou panenku Barbie". A média po celém světě ji tak skutečně přezdívají.

Valeria panenku Barbie vždy obdivovala, a proto se rozhodla, že se v ní doslova přetransformuje. Přiznala, že má pouze jednu plastickou operaci, a to prsou. Zásadně popírá, že by si nechala odebrat žebra, aby měla útlejší pas. Prý využívá drastických diet a hodiny dře v posilovně.

Dívka s panenkovským obličejem

Přitom to bývala velmi pohledná dívka. Před nedávnem přidala na své sociální sítě krátké video, v němž lze vidět, jak vypadala od svých tří let po současnost. Už jako tříletá holčička měla krásné veliké oči, plné rty a světlé vlasy, ale v současnosti svůj vzhled dovedla do úplných extrémů.

„Podstoupila jsem plastickou operaci poprsí. Myslím si, že pokud máte nějaké nedostatky, je zcela v pořádku to spravit, což jsem také udělala. Nejsem proti další plastické operaci. Pokud uvidím, že v budoucnu potřebuji ještě něco jiného, udělám to,” vysvětlila před lety Lukyanova.

Valeria je navíc známá svými bizarními výroky. Je tzv. breathariánkou, což znamená, že se domnívá, že nemusí jíst, pít ani spát. Energii potřebnou k životu prý může získávat pouze ze vzduchu.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy