Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Oživlá Barbie na eXtra.cz: Přísahala, že její prsa jsou PRAVÁ! Věříte jí to?

+ Dalších 49 fotografií
Gabriel Jiráčková prozradila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz, co by si chtěla nechat zvětšit, zmenšit, popřípadě odebrat. Jestli chce jednou vypadat jako opravdová živoucí Barbie, čeká ji ještě pěkně dlouhá cesta. Lolo Ta Bella, jak si nechává s oblibou říkat, je odhodlaná podstoupit vše nutné k tomu, aby se ve výsledku přiblížila právě Barbie panence.

Gabriel Jiráčková je první česká Barbie a její kariéra se začíná slibně rozjíždět. V exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz o sobě prozradila pár pikantností. Drobné a hubené Gabriel si všimnete na první pohled, šokuje totiž svým extravagantním vzhledem.

Umělé řasy, prodloužené vlasy, výrazný make-up a boty na velkých podpatcích. Jak sama řekla, než se převtělí do živoucí Barbie, trvá jí to zhruba dvě hodiny. S úsměvem na tváři dodává, že takto oblečená už chodí úplně všude. I do obchodu pro potraviny. Na vysoké podpatky si už dávno zvykla a nedělají jí problém

Věnuje se zpěvu a herectví. Jejím velkým snem je dostat se do Los Angeles a seznámit se se svým vzorem Pixie Fox Na to, jak je Gabriel drobounká, je tedy opravdu dobře obdařená.

Málokdo jí věří, že její prsa jsou opravdu pravá. Ale je to tak. Bujné poprsí první české Barbie je zatím dílem přírody. Do budoucna si chce nechat zvětšit prsa, upravit nos, zvětšit rty, zadek a odoperovat čtyři žebra

Související články

Další články