Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Oženil se Viktor Vincze s Adelou Banášovou pouze z vypočítavosti? 10 faktů, které o něm nevíte

Jejich vztah netrvá ani rok!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Všichni byli v šoku, když pár po několika měsících vztahu veřejně promluvil o svatbě. Hodně lidí si myslí, že manžel Adely Banášové si ji vzal z vypočítavosti a nikoliv z lásky, jak sám tvrdí. Zde je deset faktů, které mnohé napovídají...

Viktor Vinze se zviditelnil hlavně díky slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Do té doby byl nevýrazným redaktorem televize Markíza, kde se zaměřoval na politická témata. Poté, co se začal trochu víc objevovat na televizních obrazovkách se rozhodl, že půjde štěstíčku naproti.

  1. V červenci 2016 se rozešel s přítelkyní Evou, se kterou tvořili pár dlouhá léta. Několikrát se v tomto vztahu také řešily zásnuby a svatba, ale nakonec to nedopadlo. Spousta lidí si myslí, že důvodem rozchodu byla Viktorova ctižádostivost.
  2. O měsíc později, v srpnu 2016, měl Viktor Vincze krušné období. Podle Nového Času měl i problémy s policií. Pak měl zřejmě románek s vítězkou čtvrté řady Česko Slovenské SuperStar Emou Drobnou. Románek ale oba rázně popírali a tvrdili, že jsou pouze dobří přátelé.
  3. Opět uběhl pouze měsíc a Viktor Vincze už tvořil pár s Adelou Banášovou, kterou se okamžitě chlubil na svém profilu na Instagramu. Nejdříve tomu nechtěl nikdo uvěřit. Přece jen je Adela inteligentní žena. A navíc je mezi nimi značný věkový rozdíl.
  4. Viktorovi ale věkový rozdíl 11 let nepřekážel. Rozhodl se, že si splní sen a vezme si někoho slavného.
  5. Za pouhé tři týdny vztahu měl už klíče od Adelčina bytu a všude se hrdě ukazoval po jejím boku. Dokonce zrušil i plánovanou dovolenou v USA – zřejmě také proto, aby si Adela svou lásku během jeho dovolené nerozmyslela.
  6. V listopadu 2016 prohlásil něco, z čeho si všichni sedli na zadek! Po dvouměsíčním vztahu byl připraven na dítě a chtěl ho mít právě s Adelou! Není tohle až moc nápadné chování a jednání? Nebo je to opravdu láska jako hrom?
  7. A pak to přišlo! Viktor Adelu Banášovou požádal pouhých šest měsíců od seznámení o ruku! Stalo se tak v únoru 2017. A Viktor to mediálně hezky prodal – žádost o ruku proběhla v přímém přenosu televize Markíza.
  8. Všechna tahle gesta přišla očím Adelčina okoli až moc nápadná, ukvapená a přehnaná. Slovenská veřejnost byla přesvědčena, že Viktorovi nejde o lásku, ale pouze o popularitu a lukrativní pracovní nabídky.
  9. Světe div se, obyčejný redaktor, který se věnoval politice najednou dostal místo v hlavních zprávách v televizi Markíza. To je ale rychlá kariéra, že?
  10. Adela Banášová je na Slovensku považována za královnu moderátorek, je to prostě jednička ve svém oboru. Za rok 2016 si podle webu finstat.sk vydělala více než 7 000 000 českých korun a je jednou z nejlépe placených moderátorek na Slovensku. Že by právě tohle byl ten pravý motiv k velkolepé svatbě? Uvidíme.

Související články

Další články