Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ožehavé rozchody v roce 2020: Problémy s alkoholem, trpká karanténa nebo velká smůla

Ožehavé rozchody v roce 2020: Problémy s alkoholem, trpká karanténa nebo velká smůla
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
rozchody
Tento rok je bohužel velmi výživný, co se týče rozchodů známých osobností. Pomyslnou první příčku obsadila Agáta Hanychová (35), které se stále nedaří najít toho pravého a již několikrát se nechala slyšet, že muži u ní nejsou momentálně na pořadu dne. Jeden z nejdrsnějších rozchodů zažil miliardář Richard Chlad (58) s modelkou Liou Kees (26). Ředitelce soutěže krásy Miss Czech Republic Taťáně Makarenko (31) zkrachoval vztah s hokejistou Zdeňkem Bahenským (34) a jedním z důvodu byl právě koronavirus a nucená karanténa, která ovlivnila životy spoustě z nás. Které další vztahy tento rok nevydržely?

Nejkrásnější sportovní moderátorka Inna Puhajková (34) a fotbalista Petr Tlustý se po pěti letech vztahu definitivně rozešli, a to těsně před Vánoci. "Ano, rozešli jsme se. Více se k tomu v tuto chvíli nechci vyjadřovat," vyjádřila se k nepříjemné životní etapě redakci eXtra.cz.

Velmi bouřlivým rozchodem si prošel miliardář Richard Chlad s modelkou Liou Kees, která pravděpodobně krach jejich vztahu neustála. Bývalý automobilový závodník se již před časem nechal slyšet, že jeho bývalá partnerka má mít problémy s alkoholem a nejenom s ním.

"Ona je regulérní blázen. Hlavně že je pryč z mého života. Od 14. června nejsme partneři. Lia má bohužel jeden obrovský problém. Alkohol," řekl již před časem Chlad. Toto obvinění však Lia odmítá a místo zakopání válečné sekery svého bývalého partnera obvinila z domácího násilí a ještě si užívala mejdan na jeho účet.

"Je evidentní, že tyto fotky jsou z některých jejích předešlých plastik. Škoda že jí chlast vymyl mozek," myslí si jedna z komentujících na sociálních sítích, která se postavila na stranu Chlada.

Poměrně čerstvým rozchodem si prochází hvězda seriálu Slunečná Bára Jánová Po osmi měsících vztahu s Vítězslavem Bečkou došlo údajně k rozchodu, ale rozhodně ne ve zlém.

Tento rok se rozpadl vztah také půvabné herečce Barboře Mottlové, která dva roky randila s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou "Zvláštní, jak dva roky života nacpeš do kufru auta," napsal model na sociálních sítích k fotce, kde si balí věci. Následně Kůrka prohlásil, že se jejich vztah dostal do bodu, kdy k sobě vzájemně přistupovali jako matka se synem.

Co se týče vztahů, tak smůla na paty se lepí i hvězdě poslední série show Tvoje tvář má známý hlas Báře Basikové, jíž se rozpadl vztah jen po pár měsících.

Jestli někdo své fanoušky skutečně zaskočil, tak to byla česká biatlonistka Gabriela Koukalová (31). Ta oznámila rozvod se sportovcem Petrem Koukalem a lidé byli z této skutečnosti doslova paf.

"Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak ‚pouze‘ formálním krokem," napsala na Facebook.

V lásce se bohužel nedaří ani Agátě Hanychové (35), které zkrachovalo hned několik vztahů a i ten poslední s režisérem Tomášem Sobolou Před ním ovšem následoval rozchod ještě s realitním makléřem Zdeňkem Turkem nebo umělcem Markem Niessnerem

Podobně na tom je i bývalý manžel Agáty Jakub Prachař (37), který se v tomto roce rozešel s modelkou Denisou Dvořákovou Po větší manželské krizi si sbalil kufry i André Reinders, který má společného syna s bývalou modelkou Hanou Reinders

Po osmi letech se rozešli také ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31) a hokejista Zdeněk Bahenský (34).

"Budu upřímná, možná by se ten rozchod ani nestal, kdybych byla pořád v tom zápřahu. A ono to není jednoduché dát 100 % do práce a 100 % do vztahu. Karanténa mi vzala partnera," vyjádřila se před časem pro eXtra.cz Taťána.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy