Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Ožehavé pletky Datla a Báry z Like House: Tajná informace z vily, která se jeho přítelkyni líbit nebude

Like House: Ožehavé pletky Marka Valáška a Báry Stříteské
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Like House

Reality show Like House se pěkně rozjíždí. Parta sedmi influencerů, zavřená v jedné vile na tři měsíce s přístupem k alkoholu, to vždy naznačuje, že bude legrace. A tentokrát si dali někteří aktéři pěkně naspěch. Dle zdroje, který nechce být jmenován, se měl Datel po propařené noci údajně vyspat s Bárou. Nyní se ozval další člověk z blízkosti celé show, který prozradil nepatrnou drobnost, která nemusí znamenat možná nic, ale také všechno. 

Nad reality show Like House se vznáší hned několik otazníků. Spousta diváků v tom vidí akorát špatnou obdobu VyVolených, s tím rozdílem, že se všichni účastníci znají a navíc mohou z vily průběžně odcházet.

První skandálek mladých influencerů na sebe nenechal dlouho čekat. Tajný zdroj z blízkosti natáčení eXtra.cz prozradil, že hned první den se měl Datel opít a údajně osouložit půvabnou Báru.

Ta přiznává, že s dvěma chlapci z vily strávila noc, z nichž jeden byl Datel, ale dle slov Báry byla maximálně nervózní, že vedle ní spí dva influenceři a společně usínali při pohádce.

¨

Spí vedle sebe každou noc!

Influencer Datel, který má doma půvabnou přítelkyni Nikol, samozřejmě veškeré spekulace o údajném sexu s Bárou popřel a pořádně se na sociálních sítích rozčílil.

Nikol celou situaci nezvládla, opila se a pak streamovala sťatá pod obraz. "Kdybyste byli v mé kůži, napili byste se? Já bych se ožrala, fakt strašně," řekla ve vysílání.

Redakci eXtra.cz se následně ozval další nezávislý zdroj z blízkosti natáčení celé reality show, který potvrdil, že Datel a Bára nemají k sobě tak úplně daleko.

"Každý den spí vedle sebe," řekl redakci zdroj, který nechce být jmenován. To, že dva mladí lidé spí vedle sebe, ještě nemusí vůbec nic znamenat, ale vzhledem k celé situaci to Datlovi moc do karet nenahrává.Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy