Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ozbrojený gang chtěl unést hráče Arsenalu: Özila bránil holýma rukama Kolašinac

+ Dalších 7 fotografií
Dva hráči Arsenalu byli v ulicích Londýna napadeni. Fotbalisté Mesut Özil (30) a Sead Kolašinac (26) se během čtvrtečního večera potýkali s ozbrojeným gangem na motorce. Naštěstí oba vyvázli bez zranění.

Tak na tenhle den jistě oba jen tak nezapomenou. Hrůzným zážitkem si prošli fotbalisté Arsenalu Mesut Özil a Sead Kolašinac v ulicích severního Londýna. Napadl je gang ozbrojených a maskovaných lupičů na motorce.

Bandité podle informací zahraničních médií měli mačety či nože. Měli na sobě černé oblečení s dlouhými rukávy a na hlavách měli helmy. Nejprve se pokoušeli zastavit Özilovo luxusní SUV a poté se pokoušeli vůz ukrást. To se jim ale nepodařilo. Na internetu se objevila videonahrávka, na které je vidět, jak se bosenský fotbalista Sead statečně brání a snaží se agresory zahnat.

Pár chvil od úprku útočníků dorazila policie a oba fotbalisty vyzpovídala. Zatím se gang nepodařilo vypátrat. Naštěstí Mesut i Sead vyvázli bez zranění. Fotbalový klub Arsenal vydal oficiální prohlášení o stavu hráčů. „Jsme s nimi v kontaktu a oba jsou v pořádku,“ napsal Arsenal.

Související články

Další články