Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ovládl váš Facebook zmatený John Travolta? Víme, jak to začalo!

Ovládl váš Facebook zmatený John Travolta? Víme, jak to začalo!
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Zaznamenali jste v posledních dnech pohyblivé obrázky Johna Travolty, které téměř zaplavily sociální sítě? Pobavily vás tyto zvláštně působící gify, nebo se vám nápad divícího se Travolty nezamlouvá? My jsme pro vás zjistili podrobnosti této nákazy.

Asi většina uživatelů sociálních sítí si v posledních dnech všimla obrovského lavinového efektu množících se pohyblivých obrázků s hercem Johnem Travoltou (61). Tento zvláštní fenomén se ovšem velice těžko vysvětluje, protože je téměř nemožné vystopovat, kdo s tímto nápadem přišel a co tím chtěl říct. V posledních dnech se ovšem sociální sítě oblékly do travoltovských gifů, které zaznamenaly velký úspěch.

Server tn.cz však uvádí, že tuto lavinu rozpoutal zřejmě člověk, který na YouTube nahrál video scény z veleúspěšného filmu Pulp Fiction. Pozadí se pak různě mění podle potřeby. Konečný pohyblivý obrázek vypadá tak, že se známý John Travolta velice diví, na jakém se to ocitl místě.

Travolta se tak v mžiku objevil ve více či méně uvěřitelných situacích a některé gify jsou opravdu velice vtipné a poutavé pro svou cílovou skupinu.

Zajímalo by nás, jak se na gify se svou osobou kouká sám pan Travolta. Každopádně jde o velmi vtipnou záležitost, a tak se určitě nemusí zlobit.

Související články

Další články