Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Ovládej svoji dělohu a nefňukej: Češky radí Tereze, za co vyměnit při rudých dnech HADR!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
nulová hygiena
Po delší době prosákly z pákistánského vězení informace, že zadržovaná Tereza H. (22) je na tom velmi špatně s hygienou. Podle slov tamního novináře musela pašeračka dlouhé měsíce používat obyčejný kus hadru místo intimních vložek. Jak se ale ukázalo na sociálních sítích, Češky mají řešení na všechno.

Tereza H. se ve vězení v Pákistánu ze začátku potýkala s vážnými hygienickými problémy. V pákistánské věznici bohužel nebyl dostatek hygienických potřeb, a tak musela Tereza místo intimních vložek používat každý měsíc hadr.

Blonďatá Tereza si zhruba po pěti měsících postěžovala svému právníkovi Asgharu Dogarovi. Od té doby jí Asghar pravidelně nosí hygienické potřeby a snaží se udělat všechno pro to, aby se Tereza cítila za mřížemi co nejkomfortněji.

Po uveřejnění informací o stavu hygieny v pákistánském žaláři se opět ozvaly nejenom na sociálních sítích české odbornice, které mají pro Terezu samozřejmě řešení. „V každém případě původní informace byla velmi jednoduchá – menstruační krev lze zadržovat a vědomě vylučovat. Svaly pánevního dna musí být zdravě posílené. Je všeobecně známé, že inkontinence je důsledkem povolených svalů. K zadržování moči i menstruační krve je nutné mít svaly v pořádku. Pokud je máte povolené, zkuste nějaké cílené cvičení,“ radí ženy na portálu kalisek.cz.

Na další stránce zenaluna.cz se diskutuje na stejné téma a ženy mají jasno. „Jedna paní povídala, že ženy v Číně nepoužívají žádné menstruační pomůcky, protože mají tak vytrénované pánevní dno, že dokážou krev zadržet a pustit až potřebují,“ jsou přesvědčeny ženy.

Otázkou zůstává, jestli má Tereza na něco podobného vůbec čas, prostor a chuť. Je známo, že obzvlášť Češky mají na všechno odpověď, ale někdy je to přes čáru…

Mohlo by vás zajímat

Další články