Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Ovčáček vyvrací zprávy o amputaci nohy: Prezidentův stav je velmi dobrý, cukr se už stabilizoval

Zeman a jeho věrná družina.
+ Dalších 7 fotografií
Žádná amputace nohy se nechystá a zdravotní stav pana prezidenta Zemana je vynikající. Takové zprávy dorazily z Hradu. Miloš Zeman má za sebou podrobné vyšetření.

Už několik dnů se objevují spekulace, že se chystá radikální operace, při které budou Zemanovi amputovat nohu. Jiří Ovčáček tyto zprávy už několikrát dementoval, prý je to klasická fake news – psali jsme ZDE.

Nyní přišly z Hradu další zprávy, které fanoušky pana prezidenta jistě potěší. Miloš Zeman je prý zdravý jako rybička. „Na základě výsledků (vyšetření) můžeme konstatovat, že současný zdravotní stav pana prezidenta je velmi dobrý. Díky úpravě režimu a stravování došlo ke snížení hmotnosti a stabilizaci dlouhodobé hladiny cukru,“ uvedl ve čtvrtek Hrad.

Zemana tak prý trápí pouze neuropatie dolních končetin. Nicméně Zeman několikrát uvedl, že státníka dělá mozek, nikoliv počet končetin.

Mohlo by vás zajímat

Další články