Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ovčáček se pustil do youtubera Kovyho, který opovrhuje Zemanem: Mladý bolševik!

+ Dalších 5 fotografií
STÁTNÍ VYZNAMENÁNÍ
Do středu pozornosti nejenom YouTube scény se po delší době dostal mladý a nadějný youtuber Kovy (22). Kovy se stal jedním z nominovaných na státní vyznamenání a prezident Miloš Zeman (74) si ho může, ale také nemusí vybrat. Youtuber ale svým vyjádřením rozhořčil hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, podle kterého je Kovy pouhý mladý bolševik!

„Angažovanému svazáčkovi nikdo nic nenabízí a nabízet nebude a on už ideově vykřikuje, že nic nepřevezme. Tihle mladí bolševici jsou v každé době stejní,“ napsal na Twitter Jiří Ovčáček.

Mezi nominovanými na státní vyznamenání se nedostali tentokrát jen zpěváci, režiséři nebo váleční veteráni, ale také youtuber Kovy. Prezident Miloš Zeman (74) si ze seznamu nominovaných pak může vybrat, kdo dostane vyznamenání.

Jiřího Ovčáčka rozhořčila youtuberova slova pro Seznam Zprávy. „Velice mě to překvapilo. Vnímám to jako gesto. Schválen nebudu, a i kdybych byl, tak z rukou úřadujícího prezidenta to nedokážu převzít,“ řekl Kovy na nominaci od pirátského poslance Tomáše Martínka.

Zeman se zatím nechal slyšet, že vyznamená letce generála Emila Bočka. Kovy seslova tak opět dostal do středu pozornosti na sociálních sítích a pod jeho rozhovorem se to hemží někdy až neuvěřitelnými komentáři.

Mohlo by vás zajímat

Další články