Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ovčáček se na Facebooku uklidnil a přestal šířit nenávist. Kdo ho dokázal zastavit?

Ovčáček je věrný spojenec Miloše Zemana.
Zdroj: eXtra.cz a TMBK
Tak to je změna! Hradní mluvčí Jiří Ovčáček stáhl ocas mezi nohy a uklidnil se. Alespoň se to týká jeho vystupování na Facebooku a Twitteru. Kdo mu domluvil?

Mluvčí Jiří Ovčáček byl známý tím, že útočí na všechny, kteří s ním nesouhlasí. Napadal premiéra Sobotku, kněze Halíka, Michala Horáčka, muslimy nebo redaktory České televize. Kdo to u něj měl dobré, je třeba Andrej Babiš (62).

V posledních dnech se ale Ovčáček uklidnil. Přestal napadat oponenty, přestal nenávistně útočit na všechny ty, kteří ho kritizují. V poslední době na sociální sítě dává jen oficiální vyjádření a sdílí fotky s Milošem Zemanem (72).

Podle webu aktualně.cz za tuto proměnu může kancléř Vratislav Mynář, který Ovčáčkovi jasně sdělil, co si může dovolit. Říká se, že silnější pes… A na Hradě tím hodně silným psem je kancléř. Před ním Ovčáček vždy zaleze a nechce na sebe moc upozorňovat. Takže Ovčáčkovi na Hradě jako spojenec zbývá hlavně Jindřich Forejt. I když ten rozhodně mezi silné hráče nepatří, naopak se kolem něj kupí problémy.

Související články

Další články