Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ovčáček je pedofil, prohlásil paralympionik. Nezájem, reagoval Zemanův mluvčí

Zdroj: Profimedia.cz a Instagram
+ Dalších 8 fotografií
hrad pod palbou
Skandálních výroků na adresu Jiřího Ovčáčka (40) se dopustil paralympionik Jan Povýšil (38). Mluvčího Miloše Zemana (75) označil za "pedofilního homosexuála", na paškál si vzal i samotnou hlavu státu. Ovčáčka to vůbec nezajímá, podle něj je Povýšil nešťastný člověk.

Plavec Jan Povýšil vybojoval na paralympiádách pět bronzových medailí. Tentokrát na sebe neupozornil sporovním úspěchem, ale prořízlou pusou. Jeho výrok o Jiřím Ovčáčkovi a Miloši Zemanovi nemá v Česku obdoby!

„Dle mého názoru: Jiří Ovčáček je pedofilní homosexuál a przní chlapečky. Miloš Zeman je vychlastaný násilník, který týrá svou ženu a dceru. Soudruh Vratislav Mynář je zloděj a s Nejedlým jsou vlastizrádci,“ napsal paralympijský hrdina na Twitter.

Oslovili jsme Jiřího Ovčáčka, aby se ke skandálnímu vzkazu vyjádřil. Prezidentův mluvčí nemá potřebu osočení řešit. „Nehodlám se výkřiky jednoho nešťastníka na Twitteru zabývat,“ odpověděl eXtra.cz na otázku, zda bude Pražský hrad výroky dementovat, s tím, že Povýšil musí být velmi nešťastný člověk. „Přeji mu proto nalezení klidu v srdci,“ dodal Ovčáček.

Neobvykle drsná slova přišla v den, kdy se navíc řešily podivnosti okolo fotek prezidenta Zemana ze středečního utkání Slavie s Interem Milán – psali jsme tady.

Mohlo by vás zajímat

Další články