Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Outsider & Insider: Pokračování telenovely Kuchařová - Brzobohatý a anulace církevního sňatku

+ Dalších 5 fotografií

Kauza bitvy exmanželů, modelky Taťány Kuchařové a hudebního skladatele Ondřeje Brzobohatého, hýbe světem českého showbyznysu. V dnešním dílu pravidelného podcastu Outsider & Insider jsme si připravili další informace ohledně anulace církevního sňatku. 

Kauza pokračuje

Pravidelný podcast eXtra.cz o nejnovějším dění v českém showbyznyse Outsider & Insider přináší shrnutí nejnovějších událostí ohledně anulace církevního sňatku bývalé Miss World Taťány Kuchařové a hudebního skladatele Ondřeje Brzobohatého.

Poté, co se na veřejnost dostalo znění Taťániny žaloby, obvinění exmanžela z deviantního chování a následné popření všech svých dřívějších útoků na jeho osobu na sociálních sítích, se muzikanta, jenž má náklonnost k převlékání se do ženských šatů, zastala celá řada známých osobností. V týmu „Brzoš“ je rozhodně mnohem více lidí, než Kuchařová zřejmě čekala.

Slova duchovního

Dále jsme si pro vás připravili vyjádření kněze, nezainteresovaného v procesu, který naší redakci podrobně popsal, co přesně anulace církevního sňatku obnáší a zdali je potřeba na sebe kydat tolik špíny, jako je to v případě bývalých manželů Brzobohatých.

Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy