Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Outsider a Insider: Velký rozchod Shopaholicadel a genderová vyváženost v Survivoru

+ Další 4 fotografie

Tak jako již tradičně, i tento týden jsme v podcastu eXtra.cz Outsider a Insider probrali nejzásadnější události posledního týdne. Tentokrát jsme se zaměřili na rozchod youtuberky Shopaholicadel, která dala kopačky svému snoubenci Davidovi, a také na pořádné harakiri v drsné reality show Survivor Česko & Slovensko, kterou opustil realitní makléř Jiří Hanousek. 

Rozchod roku

V nejnovějším dílu podcastu Outsider a Insider vás opět necháme nahlédnout do zákulisí světa showbyznysu a přineseme vám žhavé novinky ze soukromí celebrit. Dnes jsme nemohli neprobrat jeden z nejzásadnějších rozchodů letošního roku či nejvíce šokující odchod z reality show Survivor Česko & Slovensko.

Ačkoli nad vztahem youtuberky Shopaholicadel a jejího snoubence Davida se už nějakou dobu stahovala mračna, všichni nadšení fandové této velmi neobvyklé dvojičky doufali v jejich usmíření a následnou svatbu. Šťastný konec se ale nekonal. Tiktokerka ve svém vyjádření sice obšírně vysvětlila, co všechno mezi partnery v soukromí probíhalo, zapomněla ale zmínit jeden důležitý fakt, že v jejich rozchodu měl možná tak trochu prsty i někdo třetí.

Nečekaný odchod

Druhým tématem, které jsme probrali, byl odchod realitního makléře Jiřího Hanouska z drsné reality show Survivor. Jirka měl v soutěži dobře našlápnuto a ukázal se jako velmi zdatný stratég, velké plány s jeho aliancí v kmeni Rebelů mu však nakonec byly k ničemu. Do hry se totiž pustili samotní organizátoři a genderová vyváženost zvítězila nad hrou, ve které by pohlaví nemělo být rozhodujícím prvkem k vítězství.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy