Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Outsider a Insider: Velká usmíření týdne, dcera narkomanky Katky jako hvězda TikToku a netradiční dárek pro Honzu Bendiga

+ Dalších 7 fotografií

Nový díl našeho pravidelného podcastu eXtra.cz Outsider a Insider bude opět plný pikantností ze světa českého showbyznysu. Tentokrát jsme si posvítili hned na několik témat. Neunikl nám přílet záletníka Karlose Vémoly z Thajska, usmíření malířky Lucie Gelemové se saxofonistou Felixem Slováčkem a žhavou novinkou je pro nás i dcera opiátové královny Katky Tereza Bradáčová.

Usmíření týdne

Ani tentokrát jsme v podcastu Outsider a Insider nezapomněli probrat všechny důležité události, ke kterým za poslední týden došlo v rybníčku českého showbyznysu, a vybrali jsme jich hned několik. S napětím jsme očekávali, zda MMA zápasník Karlos Vémola přiletí ze svého soustředění z Thajska sám, nebo ve společnosti vnadné blondýnky Lary, kterou údajně vůbec nezná. Náš obdiv patří samozřejmě jeho manželce Lele, která opět hodila stranou všechnu žárlivost a svého záletníka si osobně vyzvedla na letišti a odvezla domů do Vémolandu, kde bude zřejmě probíhat usmiřování.

Důkazem toho, že čas zahojí všechny rány, jsou i malířka Lucie Gelemová a známý český muzikant Felix Slováček. Rozchod milenců byl sice velmi dramatický, nyní se ovšem zdá, že zakopali válečnou sekeru. Výtvarnice dokonce pozvala manžela královny dětských srdcí Dády Patrasové na vernisáž své nové výstavy, ze které se Felix sice omluvil, nicméně i to znamená, že jsou ti dva opět v kontaktu.

Velká překvapení

Velkým překvapením je pro nás patnáctiletá Tereza Bradáčová, dcera jedné z nejznámějších českých uživatelek heroinu Katky. Ta sice vypadá, jako by své mamince z oka vypadla, nicméně podle jejího úspěchu na TikToku se zdá, že určitě nemá v plánu vydat se ve šlépějích svých nechvalně proslulých rodičů.

Poslední, koho jsme během natáčení probrali, byl zpěvák Honza Bendig. Bývalý finalista soutěže SuperStar uspořádal velkolepý koncert v pražském Foru Karlín, které doslova praskalo ve švech. Jedním z hostů jeho show, inspirované králem popu Michaelem Jacksonem, byl i zpěvák Michal David, který přinesl talentovanému zpěvákovi velmi vzácný dárek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy