Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Outsider a Insider z Varů: Jak Schreiberovi uletěl soukromý tryskáč a vyhlašujeme módní halucinaci roku

+ Dalších 16 fotografií

V našem pravidelném podcastu Outsider a Insider jsme vám slibovali hollywoodské hvězdy na červeném koberci, nyní se budeme muset omluvit. Tohle totiž karlovarský filmový festival nezažil. Liev Schreiber sice do hotelu Thermal dorazil, o jeho přítomnosti vědělo ale celkem dvacet lidí, a to počítáme i jeho samotného. Můžeme vám ale tutově říct, na koho se nezapomene. Radka Třeštíková a Eliška Dospivová předvedly, že někdy je málo opravdu jenom málo. A kdo se zapsal jako tahoun dne?

O přítomnosti Lieva Schreibera vám už psát nemusíme. To jsme se rozepsali po návratu na hotel, protože tohle svět ještě nezažil. Hvězda, která jakoby nebyla.

Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Nevkus na koberci

Co vám ale můžeme říct, je, že jsme s Karolínou, která je z červeného koberce rozčarovaná, do poslední molekuly probrali Radku Třeštíkovou a Elišku Dospivovou. No hlavně jejich outfity. Radka si slavnostní gala spletla s koupalištěm na předměstí Prahy a exmanželka miliardáře Marka Dospivy předvedla, že peníze opravdu nejsou vše a vkus si s nimi nekoupíš.

Červený koberec ale nebyl dějištěm událostí 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Kdo získá titul tahouna večera, přitom vůbec neprošel přes červený koberec, a kde ještě budete mít možnost potkat Lieva Schreibera? Poslechněte si třetí díl podcastu Outsider a Insider.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy