Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Outsider a Insider: Neviditelná hvězda, dvě halucinace a pařba večera

+ Dalších 16 fotografií
Outsider a Insider

V našem pravidelném podcastu Outsider a Insider jsme vám slibovali hollywoodské hvězdy na červeném koberci, nyní se budeme muset omluvit. Tohle totiž karlovarský filmový festival nezažil. Liev Schreiber sice do hotelu Thermal dorazil, o jeho přítomnosti vědělo ale celkem dvacet lidí, a to počítáme i jeho samotného. Můžeme vám ale tutově říct, na koho se nezapomene. Radka Třeštíková a Eliška Dospivová předvedly, že někdy je málo opravdu jenom málo. A kdo se zapsal jako tahoun dne?

O přítomnosti Lieva Schreibera vám už psát nemusíme. To jsme se rozepsali po návratu na hotel, protože tohle svět ještě nezažil. Hvězda, která jakoby nebyla.

Nevkus na koberci

Co vám ale můžeme říct, je, že jsme s Karolínou, která je z červeného koberce rozčarovaná, do poslední molekuly probrali Radku Třeštíkovou a Elišku Dospivovou. No hlavně jejich outfity. Radka si slavnostní gala spletla s koupalištěm na předměstí Prahy a exmanželka miliardáře Marka Dospivy předvedla, že peníze opravdu nejsou vše a vkus si s nimi nekoupíš.

Červený koberec ale nebyl dějištěm událostí 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Kdo získá titul tahouna večera, přitom vůbec neprošel přes červený koberec, a kde ještě budete mít možnost potkat Lieva Schreibera? Poslechněte si třetí díl podcastu Outsider a Insider.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy