Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Outsider a Insider: Milostné eskapády Karlose Smolaře Vémoly a svatozář pro Lelu

+ Dalších 8 fotografií

MMA zápasník Karlos Vémola je v posledních dnech opět pod drobnohledem. Může za to náhoda v podobě videa na Twitchi, kde se objevil jako obyčejný kolemjdoucí. Má to ale háček. Společnost mu totiž nedělala jeho žena Lela Vémola, ale jiná vnadná blondýnka, která si říká Lara. V dnešním díle našeho pravidelného podcastu Outsider a Insider si posvítíme nejen na pověstného záletníka, ale i ženy, které matce jeho dvou malých dětí fušují do manželství.  

Důkaz o nevěře?

Nevinné video týkající se gastro turistiky v thajském Bangkoku pořádně zavařilo známému českému zápasníkovi Karlosi Vémolovi a aniž by to vůbec tušil, stal se jeho hlavní hvězdou. Hlavní roli dostal i v nejnovějším díle podcastu eXtra.cz Outsider a Insider, ve kterém si tuto nejnovější kauzu rozebereme a popovídáme si i o jeho nejznámějších milenkách Lulu, Rice a Laře, která mu dělala společnost v Thajsku.

Pověst nenapravitelného nevěrníka Karlose Vémolu předchází, stejně jako smůla, která se mu při jeho avantýrách doslova lepí na paty. Sousední Polsko, kam ho doprovázela například tehdy teprve čerstvě plnoletá pornohvězdička Hana Džurbanová alias Rika Fane, už zřejmě nebylo nejbezpečnější destinací, proto odcestoval trénovat na letošní zápasy až do Thajska, jenže ani zde mu štěstí nepřálo.

Manželka se svatozáří

Náš obdiv jistě patří jeho manželce Lele, která mu jeho zálety tiše trpí a zdá se, že je s nimi už i smířená. I když po aférce s fitnesskou Zdenou Černou, známou jako Lulu, se s potetovaným svalovcem na krátkou chvíli rozešla, ale od chvíle velkolepého návratu při otci svých dětí Lili a Rockyho stojí nevěra nenevěra, a dokonce se ho i veřejně zastává. Jak s už tak dost pochroumanou manželskou důvěrou zamává přítomnost Lary, která ve Vémolandu narušila štěstí a pohodu, se necháme překvapit.

Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy