Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

+ Dalších 5 fotografií

Nejnovější díl pravidelného podcastu Outsider & Insider na webu eXtra.cz jsme nemohli nezaměřit na jednu z nejsledovanějších kauz posledních dní, a to anulaci církevního sňatku modelky Taťány Kuchařové a hudebního skladatele Ondřeje Brzobohatého. Jaké pikantnosti jsme vytáhli? To si můžete hned poslechnout!

Kauza roku

Válka "Brzokuchařových" pokračuje a otřásá nejen světem českého showbyznysu. Kauza úniku citlivého obsahu církevní žaloby někdejší Miss World Taťány Kuchařové, která usiluje o anulaci církevního sňatku se svým exmanželem Ondřejem Brzobohatým, zvedla mandle nejen českým celebritám, ale i fanouškům blonďaté modelíny.

Tiffanina pomsta

Na kabát z ostudy, který se nyní stal součástí Tánina šatníku, jsme si posvítili i my v pravidelném podcastu Outsider & Insider. Rozebrali jsme nejen její nařčení, že je Ondřej téměř deviantní impotent, který se rád převléká do ženských šatů, ale i hudebníkovu otevřenou zpověď a fenomenální přezdívku Tiffany RichBitch.

Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy