Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Outsider a Insider: eXtra podcast ze zákulisí karlovarského festivalu

+ Dalších 6 fotografií
podcast

Po dvou neúnosných covidích letech bude letos opět začátek letních prázdnin patřit karlovarskému festivalu. A redakce eXtra.cz si pro vás pro tuto příležitost připravila zbrusu nový podcast Outsider a Insider, ve kterém vám budeme pravidelně přinášet nejen informace z červených koberců, honosných večírků a kolonády, ale také zákulisí 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. A začínáme zostra. Na co se můžete těšit, si poslechněte hned v prvním díle našeho podcastu, který Karolína Trávníčková a Karen Mchitarjan natočili ještě před odjezdem na místo činu. 

Chystáte se do Karlových Varů a nechcete se ztratit? Tak podcast Outsider a Insider je přesně dělaný vám na tělo. Karen Mchitarjan a Karolína Trávníčková hned v prvním díle řeší, kde ve Varech narazíte na hollywoodské hvězdy, kde se konají ty nejlepší večírky, kdo historicky ztropil největší skandál a hlavně vzpomínají, která hollywoodská hvězda neudělala svému jménu ostudu a na koho nebude v dobrém vzpomínat ani nekonfliktní Marek Eben.

A nejen to. Jsou místa, kam ve Varech opravdu nechcete zajít. A to nemyslíme jenom jednu z místních restaurací přímo na kolonádě, kde se plácnete přes kapsu, i když si objednáte jenom dva drinky a dvě perlivé vody.

První díl je ale jenom zahřívací kolo. Outsider a Insider budeme natáčet každý den přímo z Karlových Varů a už v pátek, ještě před slavnostním zahájením, vás informujeme o tom, jaký dojem na nás udělal Liev Schreiber, jak se choval k fanouškům a třeba i něco navíc. Festivalový program je letos opravdu nabitý a my nebudeme chybět nikdy.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy