Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Outsider a Insider: Dvě svatby, jedno miminko a “nezvěstná” hvězda karlovarského festivalu

+ Dalších 8 fotografií
Podcast

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech oficiálně začne sice až dneska večer, redakce eXtra.cz je ale už na místě. Ačkoliv jsme vám slibovali popis, jak proběhl příjezd hlavní hvězdy, kterou je letos hollywoodská star Liev Schreiber, vše bylo jinak. Ten totiž na festival stále nedorazil, a tak nedošlo ani na tradiční večeři s Jiřím Bartoškou a jeho týmem. Nudný čtvrtek to ale rozhodně nebyl. Místo X-Mana jsme byli svědky dvou svateb a jednoho miminka.

Tohle karlovarský festival dlouho nezažil. Naposledy tedy předloni, ale to se žádný nekonal. Ačkoliv je zvykem, že hlavní hvězda přiletí o den dříve, aby se stihla seznámit s vedením festivalu, Liev Schreiber se na kolonádě stále ještě neobjevil.

Dvě svatby a jedno těhotenství

A možná dost dobře věděl proč. Pokud by totiž do Varů přiletěl včera, jeho příjezd by byl zastíněný tuzemskými událostmi. A na jeden den se toho událo opravdu dost. Vojta Kotek si vzal svou krásnou partnerku Radanu, která je navíc v pokročilém stadiu těhotenství, Sandra Nováková řekla přímo na premiéře jejich nového filmu Hádkovi ano otci svého syna Mikuláše Vojtovi Moravcovi a následně Eva Perkausová oznámila, že se svým mužem Ivanem, za kterého se letos vdala, čekají první vytoužené miminko.

Ačkoliv na hvězdný příjezd Lieva Schreibera si budeme muset počkat, ten Emmy Smetany už máme za sebou. Přímo na kolonádě totiž ve čtvrtek večer na celé Vary špulila svůj zadeček. A to vše v rámci kampaně nevíme na co. Ale fotky z toho určitě budou hezké. Vy se na ty autentické už můžete nyní podívat na webu eXtra.cz.

Tak si pusťte celý podcast, ve kterém toho Karolína a Karen probrali opravdu hodně, a těšte se na další, který vyjde zase zítra ve 12.00.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy