Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Outsider a Insider: Bizár v Prostřenu, Kolečkova nečekaná veselka, řehtající se mluvčí a stěr Moniky Babišové

+ Další 4 fotografie

Po delší době jsme tu opět s podcastem eXtra.cz Outsider a Insider a jako tradičně jsme se zaměřili na nejzásadnější události nejen ze světa celebrit. Jedním z největších překvapení posledních dní bylo oznámení blížící se veselky nerozhodného scenáristy Petra Kolečka s herečkou Denisou Nesvačilovou, která dostala expartnera Anety Vignerové k oltáři doslova rychlostí blesku. Na paškál jsme si nemohli nevzít účastníky show Prostřeno!, skládající se z celebrit okresního formátu, a nešlo opomenout tiskovou mluvčí generála Petra Pavla, která dostála svému jménu Markéta Řeháková a místo svého prvního oficiálního proslovu se řehtala na celé kolo.

Bizarní partička

Prvním tématem aktuálního dílu podcastu Outsider a Insider je poslední Prostřeno!, ve kterém měla předvést své kulinářské umění partička celebrit, ale problém byl v tom, že jde o známé tváře, které tak nějak nikdo nezná. Dokonce v případě soutěžícího Richarda Sachera musela naše redakce čtenářům vysvětlit, o koho že to ve skutečnosti jde.

Samozvaný všeuměl ale spíše než svým menu ohromil svým hulvátstvím. Mezi účastníky, jako byli Sámer Issa a Jaro Smejkal, kteří se asi před 100 lety objevili v talentové soutěži SuperStar, se vyjímala zpěvačka Marie Pojkarová, jež je autorkou podivné písně s názvem Pejskové se koušou. Královnou této bizarní skvadry byla ovšem Monika Binias, bývalá Štiková, která jako své povolání uvedla "hokejová manželka".

Nečekaná veselka

V minulém týdnu jistě zažila naprostý šok bývalá Miss České republiky Aneta Vignerová. Její záletný partner a otec jejího synka Jiříka, tedy scenárista Petr Kolečko, se totiž bude ženit. Za svou právoplatnou manželku plánuje pojmout herečku Denisu Nesvačilovou, která se s Anetou ve druhé polovině loňského roku o Kolečka intenzivně přetahovala a scenárista se víceméně pravidelně střídal u obou hostitelek. Zdá se, že se nerozhodný mistr pera, jenž pár měsíců seděl na dvou židlích, přece jen nakonec rozhodl, ale do svatby je ještě daleko, a tak jsme zvědaví, jestli si Kolečko nedá celé to kolečko ještě jednou.

Politické okénko

Čestné místo si v našem podcastu dozajista zaslouží tisková mluvčí čerstvě zvoleného prezidenta České republiky generála Petra Pavla Markéta Řeháková. Její proslov bezprostředně po sečtení hlasů a ohlášení vítěze voleb se proslavil napříč všemi sociálními sítěmi. Mladá mluvčí ze sebe totiž místo slov dokázala vymáčknout jen hurónský smích. Zatímco mnozí lidé volají po jejím odvolání, my bychom jí ten přešlap klidně odpustili.

O vrcholný okamžik nejen voleb nové hlavy státu, ale i Outsidera a Insidera, se postarala Monika Babišová, jejíž výrok "Andreji, stačí," zřejmě vejde do dějin a klidně by se mohl, když už ne tesat do kamene, tak alespoň zapsat do učebnic dějepisu základních škol. Nebo třeba i slušného chování.

Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy