Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Outfity na party Yves Saint Laurenta: Vzdaly mu české celebrity čest, nebo se bude obracet v hrobě?

Zdroj: herminapress.cz

Tento týden se konala v jednom nejmenovaném baru party Yves Saint Laurent, na které byl představen nový parfém Black Opium. Na akci se dostal každý, kdo si zaplatil vstupné, takže která z celebrit se tam ukázala a co měly na sobě?

Značka YSL je odjakživa spojována s černou barvou, takže většina hostů byla oblečena v tomto duchu. Někomu by se to mohlo zdát jako pořádná nuda, ale v tomto případě záleží na střihu, doplňcích a až potom na barvě. A některým se model velmi povedl.

Nejlépe se s tím podle nás poprala Gabriela Dvořáková, která si pořádně vyhrála s doplňky. Kožené šaty s objemnými šperky a krajkovými rukavičkami tvoří velice zajímavou kompozici a vysoké kozačky jsou takovou třešničkou na dortu. Model je trochu bláznivý a rockerský, ale přesně takto si představujeme outfit ve stylu Yves Saint Laurena.

Model Jitky Nováčkové hodnotíme také velmi příznivě. V tomto případě si nejsme jisti, jestli jí nechybí kalhoty, ale sako samo o sobě je nádherné a oblékat si ho na holé tělo je teď vrcholem módních trendů. V tomto případě by byly větší doplňky zbytečností.

Kateřina Mátlová na nás působí trochu lacině a nezajímavě. Modelu zkrátka chybí šmrnc. Doporučovali bychom odložit všechny náramky a hodinky a vzít si buď jenom jeden, nebo žádný. K šatům by se ještě hodilo psaníčko třeba ve stříbrné barvě.

Denisa Domanská si vzala šatičky s krajkovou sukní a přes to přehodila kožené bolerko. Velmi lichotivá kombinace. Nicméně nám tam ještě něco chybí. Možná by to vylepšily černé silonky a plné lodičky.

Michaela Maurerová zkombinovala černou a bílou a výsledek je velmi podařený! Outfit sice nevypadá tak bláznivě jako třeba u Gabriely Dvořákové, ale to nám vůbec nevadí. Líbí se nám poloprůhledná halenka a zajímavý pásek. Pěkná, sofistikovaná kombinace.

Nikol Moravcová, tak tohle je fakt průšvih. Kdyby Yves Saint Laurent uviděl tyto nevkusné šaty, tak by se asi převracel v hrobě. Plus studentská bundička s natisknutým písmenem a podkolenky. S tímto outfitem by udělala dojem možná tak na vysokoškolské party.

Související články

Další články