Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Outfity Evy Pavlové v Polsku: Něžné šaty, padnoucí kabát i odkaz na českou vlajku

Eva Pavlová na návštěvě Polska.
Zdroj: Se souhlasem Kanceláře prezidenta ČR
+ Dalších 8 fotografií
Eva Pavlová

Nový český prezident Petr Pavel končí svou druhou zahraniční cestu. Spolu se svou půvabnou manželkou Evou strávili dva dny v sousedním Polsku, kde se setkali s prezidentem Andrzejem Dudou a jeho ženou i tamním premiérem Mateuszem Morawieckim. Česká první dáma opět zazářila, co se outfitů týče. Pojďme se podívat, jaké modely vynesla.

Po cestě na Slovensko vedly kroky prezidenta Petra Pavla do Polska. I tentokrát ho doprovázela jeho žena Eva Pavlová. První dáma a bývalá vojačka ukázala během návštěvy, že má styl. Co si oblékla na setkání s prezidentem Andrzejem Dudou a jeho ženou Agatou Kornhauser-Dudovou?

Eva Pavlová v růžové

Když vystoupila z auta před prezidentským sídlem ve Varšavě, lidé ji mohli vidět ve vlněném navy modrém kabátku volnějšího střihu, který jí moc slušel.

Po vstupu do sálu se ukázala v pudrově růžových šatech se tříčtvrtečními rukávy s bílými detaily. Asymetrický límeček a tři zdobné knoflíky dodaly šatům šmrnc. Celkový outfit pak doplnila o černé boty na nízkém podpatku. První dáma vypadala velmi něžně.

V tamních ulicích pak obyčejní Poláci mohli naši první dámu spatřit v červených společenských kalhotách, tmavě modrých lodičkách a již zmíněném navy kabátu. Na hrudi pak měla připnutou již známou brož s českou vlajkou.

Elegantní první dáma

Zatímco v pátek jednal Petr Pavel s předsedou vlády Polské republiky Mateuszem Morawieckim, jeho žena měla vlastní program, jak nám prozradila mluvčí prezidenta Markéta Řeháková. Eva Pavlová vyrazila do Českého domu, kde diskutovala s krajany žijícími v Polsku. Pro tuto událost si oblékla sytě modré šaty pod kolena, přes které měla přehozený saténový šátek. Lodičky tentokrát vyměnila za černé kozačky.

Není to poprvé, co u první dámy vidíme modrou barvu. Na Slovensku měla například světle modré buklé šaty. "Modrou barvu si Pavlová vybírá, protože je vnímána jako barva klidu, pokoje a souladu," řekla před časem redakci eXtra.cz stylistka Štěpánka Pivcová.

Na všechny outfity se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články