Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Outfit za čtvrt milionu! Clooney a jeho Amal si svatbu užili. Kdo další na sobě rozhodně nešetřil?

Mezi největší elegány patří George Clooney a David Beckham. Clooneyho
paní měla na sobě šaty a doplňky v přepočtu za 250 000 korun.
Zdroj: profimedia.cz, Twitter - The Royal Family
+ Další 3 fotografie
Svatba americké herečky Meghan Markle (36) a britského prince Harryho (33) byla příležitostí pro mnohé celebrity, aby ukázaly světu, jak se umí oblékat. A také aby slavní lidé dali všem fanouškům najevo, že krása a elegance nejsou zadarmo. Za kolik se oblékla manželka amerického herce George Clooneyho (57)? A kolik za svůj outfit vydala americká moderátorka Oprah Winfrey (64)? Pro eXtra.cz to spočítala fotografka Diana Gan (19).

Růžová Oprah vynesla šaty od Stelly McCartney

Americká moderátorka Oprah Winfrey na svatbu prince Harryho a americké herečky Meghan Markle zvolila šaty od britské návrhářky Stelly McCartney. A nebyla sama. Šaty od Stelly McCartney měla také Amal Clooney a nebo i sama nevěsta – Meghan Markle si od britské návrhářky vyžádala bílé šaty na večírek, který následoval po obřadu. Oprah Winfrey se na svém Instagramu pochlubila, že šaty musela na poslední chvíli měnit. První volba byly světlé šaty. Ale pak Oprah usoudila, že jsou moc bílé. Prostě jí nesedly. Růžová varianta pak byla ušitá za jednu noc. Prostě na poslední chvíli. Podle našich odhadů za šaty a další doplňky dala Oprah v přepočtu cca 230 000 Kč. Celkový dojem příjemně vytunila kabelka od módní návrhářky Gabriely Hearst. Na takový kousek se čeká několik měsíců. Na výrobky Gabriely Hearst stojí celebrity frontu. Lodičky americká moderátorka měla od značky Aquazzura. Botky stály přibližně 700 dolarů, což je asi 15 tisíc korun. Poměrně decentní klobouček je od značky Philip Treacy, který známé moderátorce ležel ve skříni od roku 2005. Takové klobouky se prodávají za cca 1 300 dolarů – což je asi 28 tisíc Kč.

Růžová to může být.

Victoria Beckham předvedla vlastní šaty z nové kolekce

Věčně zakaboněná Victoria Beckham (44), pro kterou je úsměv sprostým slovem, návrhářům nedůvěřuje a raději zvolila róbu z vlastní kolekce. Ačkoliv dorazila v šatech jednoduchého střihu, neznamená to, že do nich neinvestovala. Vyšly jí na rovných 1 695 dolarů, což v přepočtu dělá přibližně 37 tisíc korun. Co se doplňků týče, vystačila si Victoria jenom s kloboukem z dílny návrháře Stephena Jonese, kam pro klobouček zamířila i Amal Clooney. Beckham sice patřila k dámám, kterým to na svatbě slušelo, objevují se však hlasy, že zvolila příliš temné odstíny, jež se na podobnou událost nehodily. Když k tomu připočteme její strnulá ústa, mohla klidně místo na veselku vyrazit na tryznu. Stejně tomu bylo i na svatbě Williama a Kate v roce 2011, což značí, že vkus Victorie se příliš nemění. Letos však outfit okořenila výraznými lodičkami.

Proč se Victoria Beckham neusmívá?

Sluníčková Amal Clooney v šatech Stelly McCartney svítivou žlutou všechny zastínila

Stejně jako Oprah, rovněž Amal Clooney (40) vsadila na návrhářku Stellu McCartney a vynesla její svítivě žlutou róbu. Vyšla jí na zhruba 3 500 dolarů. V přepočtu tak musela do peněženky sáhnout pro 76 tisíc korun. Přestože je Amal pouze o čtyři roky mladší než Victoria Beckham, díky výrazné barvě působila o hodně mladistvěji. Na rozdíl od manželky šviháka Davida Beckhama nepůsobila pohřebním dojmem, ale všem přítomným kouzlil pohled na ni úsměv na tvářích. Outfit doplnila o zlaté lodičky návrháře Gianvita Rossiho za 644 dolarů, přibližně 14 tisíc korun. Amal se s Victorií shodla i v případě klobouku, akorát mu dodala pořádný šmrnc několika diamanty, a tak u návrháře Stephena Jonese nechala rovných 5 000 dolarů, což v přepočtu dělá více než 100 tisíc korun. Ve výběru doplňků byla Amal střídmá, zvolila pouze náušnice z dílny Lorraine Schwartz za 2 750 dolarů, asi 60 tisíc korun. A jako důkaz, že jim manželství klape, se George Clooney s milovanou ženou sladil a přišel se žlutou kravatou.

Amal Clooney vypadá vedle svého muže George Clooneyho dokonale.

Serena Williams překvapila a nepůsobila jako nanynka z tenisového kurtu

Ačkoliv se s účastí Sereny Williams na svatbě původně vůbec nepočítalo, tenisová dračice nakonec dorazila a stejně jako Oprah vsadila na růžovou. Podtrhla tak svou ženskou stránku, na kterou u ní nejsme zvyklí. Při tenisu totiž působí spíš mužským dojmem, což je škoda, protože v šatech od Versace ukázala i své křivky, jež rozhodně nejsou k zahození. Za róbu nechala podle našich odhadů 6 000 dolarů, což v přepočtu dělá 130 tisíc korun. Na jejím outfitu byl nejzajímavější náhrdelník z kolekce značky Bulgari ze 70. let minulého století. Vzhledem k tomu, že na něm nechyběly ani diamanty, byla jeho cena nezanedbatelná. Nešetřila ani na hodinkách z briliantů z dílny značky Audemars Piguet, jejichž cena se pohybuje v řádech milionů korun. Přestože look Sereny byl velkým překvapením, nakonec tenistka nezklamala. Převlékla se do šatů značky Valentino, za které dala 5 000 dolarů, v přepočtu 110 tisíc. Jenže pak pobíhala mezi hosty v obyčejných teniskách za pár stovek!

Související články

Další články