Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Otvovické panství Lucie Bílé: V domě za 40 milionů má dvě jídelny i tajnou místnost

Otvovické panství Lucie Bílé: V domě za 40 milionů má dvě jídelny i tajnou místnost
Zdroj: archiv Lucie Bílé, David Malík / CNC / Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
bydlení
Lucie Bílá (54) si vysněný dům postavila v rodných Otvovicích. Do kapsy musela sáhnout pro astronomických 40 milionů korun. Její „orlí hnízdo“, jak se zpěvaččině sídlu přezdívá, má všechno, na co si člověk vzpomene. Nechybí sauna, dvě jídelny ani tajný holčičí pokoj. Nahlédněte dovnitř!

Lucie Bílá si jako otvovická rodačka nemohla dům svých snů postavit nikde jinde. Ve vesničce nedaleko Kralup nad Vltavou zná její "orlí hnízdo" snad každý. Zpěvačka si dala záležet, aby její bydlení bylo dokonalé.

Tajná místnost

V sídle, které stojí na rozlehlém pozemku, nechybí snad vůbec nic. Ložnice a kuchyně jsou samozřejmostí, Bílá tam má ale i dvě jídelny, saunu, a dokonce tajný holčičí pokoj. Tam ukládá svoje ceny, aby si návštěvy nemyslely, že se chce nuceně chlubit. Moc místa ale nezbývá na oblečení.

"Asi jsem tak úplně nevychytala skříně, protože už mám kostýmy všude. Ve všech skříních. Zabrala jsem všechny, už i stěnovou," prozradila se smíchem eXtra.cz už dřív.

Svůj pokoj měl v domě i zpěvaččin syn Filip Kratochvíl (25), který ale dávno zamával křídly a vyrazil do světa. Bílá ale na ocet nezůstala, o panství se dělí s přítelem Radkem Filipim (36).

Z dětského pokoje pracovna

Nerada se jen tak válí u televize, i když obývák jí k tomu poskytuje dostatek komfortu. Hodně času tak tráví v pracovně, ze které původně zamýšlela udělat dětský pokoj. "Bůh mi ale dal jedno děťátko, takže jsem ten druhý pokoj zabrala. Mám tady vše, co potřebuji pro svého koníčka," svěřila zpěvačka v pořadu Můžu dál na TV Barrandov.

"Mám tu knížky o tom, co se jak vytváří, mám tady svoje sbírky knoflíků, mám tady pracovničku, kde dělám růžence, které prodávám na svých koncertech. Mám tu krabice plné přízí, mám tady prostě vše, co potřebuji, když potřebuji dělat něco jiného než zpívání," dodala.

Podívejte se v galerii, jak to vypadá u Lucie Bílé doma!

Související články

Další články