Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Otužilec František ze Svatby si nahý lehl do sněhu: Nejsympatičtější ženich nezapomněl na ochranu

Zdroj: koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
otužilci
Lidé se letos otužují ostošest. Mezi tyto odvážlivce patří také nejsympatičtější ženich z reality show Svatba na první pohled František Gebr. Ten se dokonce na sociálních sítích pochlubil tím, že si lehl úplně nahý na balkoně svého bytu. Nesměla chybět samozřejmě cenzura.

„Šel jsem si po ránu dát procházku na balkon. Otužovačka. Jak si první sníh užíváte vy?“ vznesl dotaz na sociální síti Instagram František Gebr z reality show Svatba na první pohled. Ještě na videu, kde se fanoušků ptal, měl trenýrky. Následovala však fotka, kde leží na balkoně úplně nahý a přes klín má jen přidanou cenzuru.

Podle webu Super.cz se Gebr údajně zakoukal do krásky Simony Míkové ze stejného pořadu. TV Nova totiž neprozradila, zda je Franta stále s Natálkou a i oni to tají. Čas ukáže, zda je to pravda…

S otužilci se roztrhl pytel

Letos se vyskytlo otužilců opravdu hodně. Například Agáta Hanychová se nebála a vlezla do ledové Vltavy. Jinak se však pod tagem #otuzovani na Instagramu objevují stovky nových příspěvků. Otužilců tento rok přibylo opravdu mnoho.

Související články

Další články