Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Otřesy v Like House: Djany zkolabovala a uzlíček nervů Datel se zabarikádoval v pokoji kvůli dluhům

Otřesy v Like House: Djany zkolabovala a Marek Valášek se zabarikádoval v pokoji
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
like house

V reality show LIKE HOUSE tráví parta influencerů tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti - i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Poslední díly byly pro účastníky náročné. Drsná rozcvička zapříčinila kolaps influencerky Djany a následně všechny šokovalo, když se Marek Valášek po zveřejnění informací o jeho dluzích zabarikádoval v pokoji a podle informací eXtra.cz vyhrožuje odstoupením ze soutěže. 

Djany zkolabovala

V minulé epizodě čekal na influencery mimořádně tvrdý budíček! Do vily LIKE HOUSE totiž přišel na ranní návštěvu Petr Reif, nejoblíbenější policista z televizního pořadu Policie v akci.

A pro soutěžící, kteří běžně vstávají během dopoledne, bylo nečekané a hlasité probuzení v sedm ráno šokem...

"Vstávat! Budíček! Nečumte a vstávejte! Potřebujete snad někdo zvednout? Na co koukáš? Makej sakra! Oblíkat a jdeme!" řval po celé vile policista.

Rychlé probuzení a šok vůbec dobře neudělaly influencerce Djany, která během rozcvičky zkolabovala.

"Mám nízkej tlak ... Když vstávám a nedám si kafe, musím cvičit a cítím tlak, šok, strach a pak ještě řev, že máme dělat dřepy, tak to nezvládám. Potom už si nic nepamatuju. Zase to bude vypadat, že jsem nějaká fňukna, že furt brečím," řekla Djany ve zpovědnici.

Marek Valášek a jeho dluhy

Redakce eXtra.cz nyní zjistí z volně dostupných zdrojů, že youtuber Marek Valášek alias Datel má nesplacené dluhy, které činí víc než milion korun.

Podle informací redakce eXtra.cz probíhal ve vile pořádný šrumec. Virtuální moderátorka se po zveřejnění Datlových dluhů zeptala, co je na tom pravdy.

Datlova reakce možná některé ani nepřekvapila. Urazil se, zabarikádoval v pokoji a mluví o tom, že z Like House odstoupí.

Valášek zkrátka ani po měsíci ve vile absolutně nepochopil princip reality show a neustále se ohání ztrátou soukromí.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy