Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Otřesný případ z Prostějovska: Rodina měla strach o 24letou slečnu. Policisté ji našli mrtvou

Otřesný případ z Prostějovska: Rodina měla strach o 24letou slečnu. Policisté ji našli mrtvou
Zdroj: Facebook Policie ČR
neštěstí
V sobotu došlo k úmrtí dvou mladých lidí v Prostějově. Policie má za to, že šlo o vraždu a následnou sebevraždu. Kriminalisté přišli s mrazivými detaily, protože po příchodu do bytu, kde k neštěstí došlo, se jim naskytl ošklivý pohled. Mladík měl svou partnerku zastřelit a pak zabít sám sebe. O ženu měla strach její rodina, která policii kontaktovala...

Otřesný případ řeší kriminalisté z Prostějovska. O mladou ženu měla její rodina strach, protože se dlouho neozývala. Proto policie vyrazila do jednoho z bytů a naskytla se jim otřesná scenérie. V kaluži krve leželo tělo čtyřiadvacetileté slečny, kterou zřejmě zastřelil její o rok mladší přítel. Poté měl spáchat sebevraždu.

"Policisté vyjeli prověřit místo bydliště ženy. Následně otevřeli byt, který žena měla pronajatý v Prostějově, a uvnitř našli dvě těla bez známek života," uvedl mluvčí krajské policie Libor Hejtman s tím, že rodina ženy policii kontaktovala v sobotu po poledni. Dodal, že případ bude s největší pravděpodobností odložen.

Mladík měl čistý rejstřík

"Na základě podrobného ohledání místa činu, zajištěných stop a zjištěných informací je důvodné podezření, že v sobotu ráno třiadvacetiletý muž zastřelil svou čtyřiadvacetiletou přítelkyni a sám následně spáchal sebevraždu legálně drženou pistolí," vylíčil mluvčí policistů. Proč to mladík udělal, zatím kriminalisté netuší. V minulosti nebyl ani stíhán.

"Od včerejšího dne šetříme úmrtí 23letého muže a 24leté ženy. Podle dosud provedeného šetření máme důvodné podezření, že došlo k vraždě a sebevraždě. Událost nám byla nahlášena kolem sobotního poledne," uvedl Hejtman v neděli.

Související články

Další články